Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Nefrologie: Události

Další letní setkání na dialýze ve Slavkově u Brna

Miroslava Marková

27. Září 2013

Dialyzační střediska Aktuality B. Braun

Závěr léta na slavkovské dialýze patřil neformálnímu setkání zaměstnanců, dialyzovaných pacientů s rodinami a nově také klientů domova pro seniory, Domova s úsměvem.

V posledním srpnovém týdnu se již po několikáté uskutečnilo setkání zaměstnanců, dialyzovaných pacientů, jejich rodinných příslušníků a nově i klientů nového domova pro seniory - „Domova s úsměvem“.

Odpolední společné setkání zahájil primář MUDr. Aleš Hrubý. Míchaným drinkem přivítal všechny zúčastněné. Tím započala neformální grilovací párty. Podávalo se grilované vepřové a kuřecí maso s různými dresinky, ke kávě výborné řezy, trubičky a koláče, které přivezli pozvaní hosté. Atmosféru dovedla k dokonalosti svým hudebním doprovodem folková skupina „Náhodou“, jejíž zpěvačka Markéta pracuje jako zdravotní sestra na naší dialýze. Doprovodily ji dvě kytary a jedna basová kytara. Připravené zpěvníky s texty písní byly absolutně využity.

Opravdu skvělé odpoledne ukončila letní bouřka.

Posedět a odreagovat se jistě přišlo vhod všem 70 zúčastněným. O tom, že se odpoledne skutečně vydařilo, nás ujistily následné kladné reakce dialyzovaných pacientů. Všichni se již těšíme na další společná setkání.

Kolektiv Dialyzačního střediska B. Braun Avitum ve Slavkově

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník