Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Český ženský golf sklidil úspěch v Maroku

20. Duben 2017

Český ženský golf sklidil úspěch v Maroku

ilustrační foto

Klára Spilková, nejlepší česká golfistka a patronka Světového dne ledvin, slaví životní úspěch.

Dvaadvacetiletá golfistka Klára Spilková vyhrála turnaj Ladies European Tour v Maroku, a dosáhla tak hned na úvod sezony životního úspěchu. Titulem si automaticky zajistila start na obou letošních evropských turnajích kategorie major. "Jsem šťastná, ale žádné přehnané emoce momentálně necítím. Může to znít zvláštně, ale ve finále jsem byla po celou dobu klidná. Nic jsem od sebe nečekala, oprostila jsem se od všech tlaků, a to mi pomohlo k vítězství,“ uvedla Spilková, jež v marockém Rabatu o jeden úder porazila největší favoritku turnaje Suzann Pettersenovou z Norska.

Klára Spilková spolupracuje se Skupinou B. Braun od letošního roku na několika sportovních, osvětových i charitativních projektech se společným mottem Pohybem proti obezitě i onemocnění ledvin. "S Klárou jsme zahájili spolupráci letos v únoru, kdy se stala ambasadorkou velmi úspěšného projektu Světový den ledvin. Nyní připravujeme charitativní akci "Dětský den na golfu" pro děti se sociálním handicapem a dětskou vzdělávací akci, která proběhne v medicínském Pavilonu B. Braun Dialog," říká k partnerství MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun. 

Kláře k úspěchu moc gratulujeme a držíme palce do dalších turnajů. 

 

Více k vítězství Kláry Spilkové

Dosud nehlasováno