Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ostatní: Události

Benefiční zahradní slavnost s B. Braun pro život

redakce Braunovin

3. Červenec 2020

B. Braun pro život

Minulý čtvrtek se zástupci Skupiny B. Braun sešli s klíčovými zákazníky a obchodními partnery v překrásném prostředí Löw-Beerovy vily v Brně. 

Po dlouhé koronavirové odmlce byla konečně příležitost k neformálnímu setkání, diskuzi a poděkování zdravotníkům za vysoké nasazení a obchodním partnerům za vstřícný přístup v období pandemie. „Velmi oceňujeme postoj zdravotníků i zdravotnických zařízení, protože v tomto složitém období přistupovali k situaci s velkým pochopením. I přes četná omezení se nám společně podařilo zvládnout dodávky zdravotnického materiálu a postupně se vrátit k běžnému režimu“, říká PharmDr. Jiří Lukeš, ředitel a jednatel společnosti B. Braun Medical.

 

 

 

Zahradní slavnost, na kterou dorazilo více než 130 hostů, měla navíc také výrazný charitativní přesah. Zástupci Skupiny B. Braun představili společensky odpovědné aktivity sdružené pod hlavičkou projektu B. Braun pro život, jehož ambasadorem je český paralympionik David Drahonínský. Formou benefičního vstupného Skupina B. Braun podpořila nadaci DOBRÝ ANDĚL, s níž spolupracuje už třetím rokem. Celkem na konto nadace poputuje 70 tisíc korun.

 

 

 

Účastníci setkání se tak symbolicky rozloučili s pandemickými časy a pozvedli sklenku na zdraví a návrat k „normálnímu“ životu. 

 

 

 

Seznamte se blíže s naším charitativním projektem B. Braun pro život. 

https://www.bbraun.cz/cs/spolecnost/bbraun-pro-zivot.html

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník