Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Benefiční zahradní slavnost s B. Braun pro život

3. Červenec 2020

Benefiční zahradní slavnost s B. Braun pro život

Minulý čtvrtek se zástupci Skupiny B. Braun sešli s klíčovými zákazníky a obchodními partnery v překrásném prostředí Löw-Beerovy vily v Brně. 

Po dlouhé koronavirové odmlce byla konečně příležitost k neformálnímu setkání, diskuzi a poděkování zdravotníkům za vysoké nasazení a obchodním partnerům za vstřícný přístup v období pandemie. „Velmi oceňujeme postoj zdravotníků i zdravotnických zařízení, protože v tomto složitém období přistupovali k situaci s velkým pochopením. I přes četná omezení se nám společně podařilo zvládnout dodávky zdravotnického materiálu a postupně se vrátit k běžnému režimu“, říká PharmDr. Jiří Lukeš, ředitel a jednatel společnosti B. Braun Medical.

 

 

 

Zahradní slavnost, na kterou dorazilo více než 130 hostů, měla navíc také výrazný charitativní přesah. Zástupci Skupiny B. Braun představili společensky odpovědné aktivity sdružené pod hlavičkou projektu B. Braun pro život, jehož ambasadorem je český paralympionik David Drahonínský. Formou benefičního vstupného Skupina B. Braun podpořila nadaci DOBRÝ ANDĚL, s níž spolupracuje už třetím rokem. Celkem na konto nadace poputuje 70 tisíc korun.

 

 

 

Účastníci setkání se tak symbolicky rozloučili s pandemickými časy a pozvedli sklenku na zdraví a návrat k „normálnímu“ životu. 

 

 

 

Seznamte se blíže s naším charitativním projektem B. Braun pro život. 

https://www.bbraun.cz/cs/spolecnost/bbraun-pro-zivot.html

redakce Braunovin
Průměrně: 5 (1 hlas)

Čtěte také

Novinka z pera zkušeného autora knih o etiketě Ladislava Špačka, která byla pro naše klienty vydána v rámci projektu B. Braun pro život, je komplexním dílem zahrnujícím všechny oblasti etikety světa medicíny. Kniha vede lékaře, sestry a další složky zdravotnické profese ke vstřícnému, ohleduplnému a empatickému chování vůči pacientům.

31.01.2022
B. Braun pro život

Jak protáhnout bolavé trapézy, zdvihače lopatky nebo třeba zatuhlé krční svalstvo? Kalendář projektu B. Braun pro život s názvem „Fitness kalendář 2022“ názorně ukazuje zdravotníkům, jak mohou svému tělu ulevit rychlými, jednoduchými cviky přímo v práci.

28.01.2022
B. Braun pro život

Zatímco ve frýdecko-místecké nemocnici se s novým systémem výroby 
a distribuce koncentrátů teprve sžívají, na dialyzačním středisku B. Braun 
Avitum v Teplicích už mají výhody zařízení ověřené v praxi. O zkušenosti s plně 
automatizovanou výrobou a distribucí kyselých koncentrátů se s námi podělil 
tamní vedoucí lékař MUDr. František Švára a vedoucí sestra Olga Roučková.

14.10.2021
B. Braun pro život