Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Benefiční zahradní slavnost s B. Braun pro život

3. Červenec 2020

Benefiční zahradní slavnost s B. Braun pro život

Minulý čtvrtek se zástupci Skupiny B. Braun sešli s klíčovými zákazníky a obchodními partnery v překrásném prostředí Löw-Beerovy vily v Brně. 

Po dlouhé koronavirové odmlce byla konečně příležitost k neformálnímu setkání, diskuzi a poděkování zdravotníkům za vysoké nasazení a obchodním partnerům za vstřícný přístup v období pandemie. „Velmi oceňujeme postoj zdravotníků i zdravotnických zařízení, protože v tomto složitém období přistupovali k situaci s velkým pochopením. I přes četná omezení se nám společně podařilo zvládnout dodávky zdravotnického materiálu a postupně se vrátit k běžnému režimu“, říká PharmDr. Jiří Lukeš, ředitel a jednatel společnosti B. Braun Medical.

 

 

 

Zahradní slavnost, na kterou dorazilo více než 130 hostů, měla navíc také výrazný charitativní přesah. Zástupci Skupiny B. Braun představili společensky odpovědné aktivity sdružené pod hlavičkou projektu B. Braun pro život, jehož ambasadorem je český paralympionik David Drahonínský. Formou benefičního vstupného Skupina B. Braun podpořila nadaci DOBRÝ ANDĚL, s níž spolupracuje už třetím rokem. Celkem na konto nadace poputuje 70 tisíc korun.

 

 

 

Účastníci setkání se tak symbolicky rozloučili s pandemickými časy a pozvedli sklenku na zdraví a návrat k „normálnímu“ životu. 

 

 

 

Seznamte se blíže s naším charitativním projektem B. Braun pro život. 

https://www.bbraun.cz/cs/spolecnost/bbraun-pro-zivot.html

redakce Braunovin
Průměrně: 5 (1 hlas)

Kontakt

Napište nám

Čtěte také

22.12.2020
B. Braun pro život

V půlce srpna dorazila handbikerka a ambasadorka B. Braun pro život Katka domů z Kanady. Veze si s sebou několik skvělých trofejí. Jednu bronzovou medaili za vítězství ve světovém poháru 2019 a druhou si přivezla jako celková vítězka seriálu závodů světového poháru, a stala se tak první handbikerkou, která tuto trofej získala.

30.08.2019
B. Braun pro život

Od 8. do 10. února 2019 se konal prestižní mezinárodní halový lukostřelecký závod The Vegas Shoot v americkém Las Vegas, kam se sjelo 3767 lukostřelců z celého světa. Poprvé se tohoto turnaje zúčastnil i český vícemistr Evropy z roku 2018 v kategorii W1 David Drahonínský, který se v konkurenci 1217 lukostřelců s kladkovým lukem rozhodně neztratil.

29.03.2019
B. Braun pro život