Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Benefiční setkání vyneslo 50 tisíc pro Lékaře bez hranic

redakce Braunovin

30. květen 2022

B. Braun pro život

Nádherné prostory nově zrekonstruované Šlechtovy vily v pražské Stromovce hostily benefiční setkání Skupiny B. Braun s jejími obchodními partnery. Na akci se formou vstupného a příspěvku charitativního projektu B. Braun pro život vybralo 50 tisíc korun. Šek za humanitární neziskovou organizaci Lékaři bez hranic převzala Klára Rotgeri. Aktuálně Lékaři bez hranic působí ve více než 70 zemích světa, včetně Ukrajiny, kam od začátku války přivezli přes 460 tun zdravotnické a humanitární pomoci. Benefiční setkání obohatila svým bezprostředním vystoupením zpěvačka Dasha.

Šek v hodnotě 50 tisíc korun předali Kláře Rotgeri (úplně vpravo) Martin Kuncek za vedení Skupiny B. Braun a Petra Urbíková, regionální manažerka B. Braun pro Prahu.

Zpěvačka Dasha

Zpěvačka Dasha

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník