Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun pomáhá obcím postiženým povodněmi

27. Červenec 2009

B. Braun pomáhá obcím postiženým povodněmi

Společnost B. Braun Medical považuje poskytnutí pomoci ve chvílích, kdy je jí třeba, za přirozený výraz lidské sounáležitosti. Proto se rozhodla ve spolupráci s občanským sdružením ADRA přispět pomocí lidem postiženým letošními bleskovými povodněmi.

V pondělí 13. července 2009 vyjel kamion B. Braun s nákladem dezinfekčních prostředků, ochranných krémů, dávkovacích pumpiček a dalších potřebných pomůcek na Děčínsko. Konkrétně do tvrdě postiženého Benešova nad Ploučnicí a Markvartic. Odtud pak pokračoval do Bernartic v okrese Jeseník.

Věříme, že naše pomoc našla ty správné adresáty a naše výrobky jim alespoň trochu pomohou v jejich boji s následky, které velká voda napáchala.

Tomáš Olbrich
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. „Situaci nepomáhají ani nová legislativní pravidla EU pro hodnocení bezpečnosti, výrobu a distribuci zdravotnických prostředků a bezpečnost léčiv, která navyšují významně náklady výrobců a distributorů,“ říká PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení Skupiny B. Braun.

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních 
vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 
O tom, jak se tato novinka osvědčila v praxi, jsme mluvili s Romanem Boráněm 
z Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny této nemocnice. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun