Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun pomáhá obcím postiženým povodněmi

27. Červenec 2009

B. Braun pomáhá obcím postiženým povodněmi

Společnost B. Braun Medical považuje poskytnutí pomoci ve chvílích, kdy je jí třeba, za přirozený výraz lidské sounáležitosti. Proto se rozhodla ve spolupráci s občanským sdružením ADRA přispět pomocí lidem postiženým letošními bleskovými povodněmi.

V pondělí 13. července 2009 vyjel kamion B. Braun s nákladem dezinfekčních prostředků, ochranných krémů, dávkovacích pumpiček a dalších potřebných pomůcek na Děčínsko. Konkrétně do tvrdě postiženého Benešova nad Ploučnicí a Markvartic. Odtud pak pokračoval do Bernartic v okrese Jeseník.

Věříme, že naše pomoc našla ty správné adresáty a naše výrobky jim alespoň trochu pomohou v jejich boji s následky, které velká voda napáchala.

Tomáš Olbrich
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun