Přejít k hlavnímu obsahu

B. Braun Dialog zase po roce patřil dětem

redakce Braunovin

21. Listopad 2017

Aesculap Akademie

Třetí říjnovou neděli se Pavilon B. Braun Dialog na celý den proměnil ze vzdělávacího centra pro zdravotníky na dětské školicí středisko. Společnost B. Braun stejně jako loni připravila dětský den pro zaměstnance a především jejich ratolesti. 

Soutěže a hry, ale vždycky s poučením

Od rána až do pozdního odpoledne měly děti možnost vyřádit se na šesti soutěžních stanovištích. Mimo jiné se naučily, jak si správně umýt ruce a jak by měla vypadat zdravá svačinka, na trenažérech si vyzkoušely, jak operovat s laparoskopickými nástroji, a nacvičily si správný postup první pomoci. V simulační místnosti byl dětem k dispozici celotělový simulátor Karel, jemuž dětští lékaři v průběhu dne stanovili jasnou diagnózu ‒ otrava z hub. Venku na parkovišti si pak malí návštěvníci mohli prohlédnout opravdovou sanitku a promluvit si se skutečnou záchranářkou. Na každém soutěžním stanovišti hledaly pomocí UV svítilen tajné kódy, a když po nalezení všech sestavily tajné heslo „POKLAD“, mohly si vyzvednout zaslouženou odměnu.

Nejdřív práce, potom zábava

Nechyběla samozřejmě ani zábava v podobě výtvarné dílny a malování na obličej. Bylo připravené také občerstvení, aby se děti i rodiče mohli po vyčerpávajícím programu posilnit a doplnit energii. Celkem Pavilonem B. Braun Dialog prošlo na 80 dětí v doprovodu víc než 90 dospělých. Na pražskou Bulovku přicházeli s úsměvem a natěšení a opouštěli ji unavení a spokojení, většinou s přáním, aby letošní dětský den nebyl poslední.

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník