Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ostatní: Události

Ambasadorka Katka Antošová se zapsala do české handbikerské historie jako první vítězka Světového poháru 2019

redakce Braunovin

30. Srpen 2019

B. Braun pro život

„Bylo to náročné jak fyzicky, tak i psychicky, ale jsem ráda, že jsem cestu do Kanady absolvovala. Odjela jsem s tím, že se spokojím, když budu ve světové konkurenci alespoň jednou ,na bedně‘, a podařilo se to hned dvakrát,“ říká unavená i nadšená ambasadorka B. Braun pro život Kateřina Antošová a dodává, že přípravu měla skvělou, protože její součástí byla i účast ve štafetě zdravotnického běhu O2 RunCzech v týmu B. Braun a také účast na Metrostav handy cyklo maratonu 2019.

V silničním závodě v Kanadě získala Kateřina bronzovou medaili, kterou jak říká, si doslova vydřela. Celý závod jela sama a pokoušela se dojet ztracený „balík“. Na náročné čtyřicetikilometrové trati se jí to podařilo až pár set metrů před cílem. Zkusila dokonce zafinišovat a chvíli to i vypadlo, že by se to mohlo podařit. Nakonec ji od stříbra dělilo doslova pár decimetrů a dvacet let – o tolik je mladší Němka Annita (stříbrná medailistka). Když jsme se Katky zeptali, co jí nejvíce dodávalo energii jet dál a dál, neváhala ani chvíli a řekla, že fanoušci.

Nyní jí zbývá posledních třicet dnů před mistrovstvím světa a ještě chce doladit v tréninku pár drobností. Přejeme jí hodně štěstí a budeme se těšit snad na další medaili, i když už teď je nám jasné, že to bude těžký boj!


Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník