Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

35 tisíc pro Lékaře bez hranic

Ing. Lucie Kocourková

6. únor 2023

B. Braun pro život

Skupina B. Braun pokračuje v benefičních setkávání se svými zákazníky ve prospěch humanitární organizace Lékaři bez hranic. Poslední akce se konala v Brick House v Dolních Vítkovicích v Ostravě a vynesla 35 tisíc korun.

Poslední akce se konala v Brick House v Dolních Vítkovicích v Ostravě a vynesla 35 tisíc korun. „Moc děkujeme našim obchodním partnerům, že jsme společně mohli přispět kolegům, kteří medicínsky pomáhají v těch nejsložitějších lokalitách světa,“ říká za Skupinu B. Braun MUDr. František Vojík. Šek si převzali manželé Ei a Tomáš Suchoňovi, kteří pro Lékaře bez hranic pracují mnoho let a poznali se na jedné ze svých misí v Myanmaru. Paní Ei pracuje jako zdravotní sestra a pan Tomáš jako architekt a logistik.  

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník