Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Zlepšujeme služby zákazníkům

9. Srpen 2010

Zlepšujeme služby zákazníkům

Během víkendu 21.-22. května proběhlo školení komunikačních dovedností referentek Zákaznického centra.

Cílem tentokrát nebylo představení novinek produktového portfolia společnosti B. Braun, ale všeobecně známá problematika profesionální komunikace, ve které máme, jak se ukázalo, stále co zlepšovat. S lektorem z renomované školicí agentury jsme si teoreticky prošly a poté prakticky procvičily komunikační dovednosti při rozhovorech se zákazníkem ve standardních i obtížnějších stresových situacích. Naučily jsme se, jak budovat profesionální dojem, jak zvládat emočně vypjaté okamžiky, jak reagovat na připomínky nebo jak pracovat s hlasem.

Další část našeho školení se týkala týmové spolupráce a posílení týmového ducha. Věříme, že společný víkend nás nejen stmelil, ale i zkvalitnil naši práci. To můžete kdykoli posoudit i vy. Tak neváhejte zavolat!

Ing. Šárka Pavlíková
vedoucí Zákaznického centra
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost