Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Zelená linka představuje svoji novou e-mailovou adresu

9. Červenec 2009

Zelená linka představuje svoji novou e-mailovou adresu

Zelená linka Zelené hvězdy představuje novou službu pro své zákazníky. Své dotazy nyní můžete zasílat prostřednictvím e-mailové adresy zelenalinka@zelenahvezda.cz.
I nadále máte možnost využít telefonní číslo 800 331 131.

Na e-mailové adrese vám externí zdravotní sestra odpoví na vaše dotazy z oblasti stomických pomůcek, inkontinenčních, dezinfekčních a hygienických pomůcek a pomůcek pro hojení chronických ran. Neváhejte se na Zelenou linku obrátit i s jinými dotazy, které se uvedených oblastí netýkají. Budou postoupeny k řešení pracovníkům společnosti B. Braun. 
 

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost