Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Zelená linka představuje svoji novou e-mailovou adresu

9. Červenec 2009

Zelená linka představuje svoji novou e-mailovou adresu

Zelená linka Zelené hvězdy představuje novou službu pro své zákazníky. Své dotazy nyní můžete zasílat prostřednictvím e-mailové adresy zelenalinka@zelenahvezda.cz.
I nadále máte možnost využít telefonní číslo 800 331 131.

Na e-mailové adrese vám externí zdravotní sestra odpoví na vaše dotazy z oblasti stomických pomůcek, inkontinenčních, dezinfekčních a hygienických pomůcek a pomůcek pro hojení chronických ran. Neváhejte se na Zelenou linku obrátit i s jinými dotazy, které se uvedených oblastí netýkají. Budou postoupeny k řešení pracovníkům společnosti B. Braun. 
 

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. Jakým způsobem to dokáže ovlivnit zdravotnictví? 

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun