Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Článek

Zasíláme poděkování a další balíčky zdravotníkům

redakce Braunovin

24. březen 2021

Jako zdravotníci na covidových jednotkách denně čelíte extrémní zátěži, velmi náročným pracovním podmínkám a riziku nákazy koronavirem. Chceme, abyste věděli, že v této krizi nejste sami.

Děkujeme zdravotníkům, že tu jsou!

Připravili jsme pro Vás proto další podpůrné balíčky s produkty B. Braun a Inkospor. Zásilky obsahují pomocníky pro doplnění energie a minerálů – jako energetické gely, tyčinky, hořčík od Inkosporu či výživné nápoje Remune. V balíčcích nechybí ale ani přípravky B. Braun určené pro ošetření namáhané pokožky obličeje a rukou.

Členové našeho vedení Vám zasílají i osobní poděkování:


Poděkování a pozdrav vedení

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník