Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Výroční zasedání 2011

redakce Braunovin

15. Duben 2011

Aktuality B. Braun

Ve čtvrtek 24. března 2011 seznámil předseda představenstva Prof. Dr. Ludwig Georg Braun účastníky výročního zasedání koncernu B. Braun s výsledky fiskálního roku 2010. Na něho samotného zde čekala hned tři milá překvapení.

Cena společnosti B. Braun za inovace

Výročního zasedání se zúčastnilo asi 600 hostů, kteří sledovali mimo jiné předání 10. ceny společnosti B. Braun za inovace. Oceněné pracovníky představili dr. Harald Stallforth a profesor Braun. První cenu převzal tým projektu „Coroflex Blue Ultra”.

Klub nejlepších

Akce přinesla předsedovi představenstva tři výjimečná překvapení. Hosté z celého světa viděli
o ovacemi ve stoje ocenili fakt, že samotnému profesoru Braunovi udělena letošní cena „Klubu nejlepších“ (Club of the Best). Projev na počest prof. Brauna pronesl Justus Mische, který odešel na odpočinek po mnoha letech působení ve funkci předsedy dozorčí rady.

Kniha o světě společnosti B. Braun - „World Book“

Druhé překvapení představil nástupce profesora Brauna dr. Heinz-Walter Große. Ukázal velmi zvláštní a jedinečnou encyklopedii osobních vzpomínek zaměstnanců společnosti B. Braun spojených
s profesorem Braunem, doplněných kresbami, fotografiemi, básněmi atd.

Serenáda od "Banda Braun"

Překvapení číslo tři: hudební skupina zaměstnanců Laboratorios S. A. z Brazílie, nazývaná Banda Braun, zahrála píseň, kterou měl profesor Braun v oblibě, když působil jako generální ředitel brazilské pobočky společnosti B. Braun. Celou akci zakončila humorná videonahrávka, sestříhaná jedním zaměstnancem společnosti B. Braun Medical Inc. z USA. Vznikla jako doprovod k písni o panu Braunovi složené tímto zaměstnancem a vtipně ukazovala koníčky a vlastnosti prof. Brauna.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník