Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Výroční zasedání 2011

15. Duben 2011

Výroční zasedání 2011

Ve čtvrtek 24. března 2011 seznámil předseda představenstva Prof. Dr. Ludwig Georg Braun účastníky výročního zasedání koncernu B. Braun s výsledky fiskálního roku 2010. Na něho samotného zde čekala hned tři milá překvapení.

Cena společnosti B. Braun za inovace

Výročního zasedání se zúčastnilo asi 600 hostů, kteří sledovali mimo jiné předání 10. ceny společnosti B. Braun za inovace. Oceněné pracovníky představili dr. Harald Stallforth a profesor Braun. První cenu převzal tým projektu „Coroflex Blue Ultra”. 

Klub nejlepších

Akce přinesla předsedovi představenstva tři výjimečná překvapení. Hosté z celého světa viděli
o ovacemi ve stoje ocenili fakt, že samotnému profesoru Braunovi udělena letošní cena „Klubu nejlepších“ (Club of the Best). Projev na počest prof. Brauna pronesl Justus Mische, který odešel na odpočinek po mnoha letech působení ve funkci předsedy dozorčí rady.

Kniha o světě společnosti B. Braun - „World Book“

Druhé překvapení představil nástupce profesora Brauna dr. Heinz-Walter Große. Ukázal velmi zvláštní a jedinečnou encyklopedii osobních vzpomínek zaměstnanců společnosti B. Braun spojených
s profesorem Braunem, doplněných kresbami, fotografiemi, básněmi atd.

Serenáda od "Banda Braun"

Překvapení číslo tři: hudební skupina zaměstnanců Laboratorios S. A. z Brazílie, nazývaná Banda Braun, zahrála píseň, kterou měl profesor Braun v oblibě, když působil jako generální ředitel brazilské pobočky společnosti B. Braun. Celou akci zakončila humorná videonahrávka, sestříhaná jedním zaměstnancem společnosti B. Braun Medical Inc. z USA. Vznikla jako doprovod k písni o panu Braunovi složené tímto zaměstnancem a vtipně ukazovala koníčky a vlastnosti prof. Brauna. 

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka, který cílí primárně na laparoskopickou chirurgii.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun