Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Výroční zasedání 2011

15. Duben 2011

Výroční zasedání 2011

Ve čtvrtek 24. března 2011 seznámil předseda představenstva Prof. Dr. Ludwig Georg Braun účastníky výročního zasedání koncernu B. Braun s výsledky fiskálního roku 2010. Na něho samotného zde čekala hned tři milá překvapení.

Cena společnosti B. Braun za inovace

Výročního zasedání se zúčastnilo asi 600 hostů, kteří sledovali mimo jiné předání 10. ceny společnosti B. Braun za inovace. Oceněné pracovníky představili dr. Harald Stallforth a profesor Braun. První cenu převzal tým projektu „Coroflex Blue Ultra”. 

Klub nejlepších

Akce přinesla předsedovi představenstva tři výjimečná překvapení. Hosté z celého světa viděli
o ovacemi ve stoje ocenili fakt, že samotnému profesoru Braunovi udělena letošní cena „Klubu nejlepších“ (Club of the Best). Projev na počest prof. Brauna pronesl Justus Mische, který odešel na odpočinek po mnoha letech působení ve funkci předsedy dozorčí rady.

Kniha o světě společnosti B. Braun - „World Book“

Druhé překvapení představil nástupce profesora Brauna dr. Heinz-Walter Große. Ukázal velmi zvláštní a jedinečnou encyklopedii osobních vzpomínek zaměstnanců společnosti B. Braun spojených
s profesorem Braunem, doplněných kresbami, fotografiemi, básněmi atd.

Serenáda od "Banda Braun"

Překvapení číslo tři: hudební skupina zaměstnanců Laboratorios S. A. z Brazílie, nazývaná Banda Braun, zahrála píseň, kterou měl profesor Braun v oblibě, když působil jako generální ředitel brazilské pobočky společnosti B. Braun. Celou akci zakončila humorná videonahrávka, sestříhaná jedním zaměstnancem společnosti B. Braun Medical Inc. z USA. Vznikla jako doprovod k písni o panu Braunovi složené tímto zaměstnancem a vtipně ukazovala koníčky a vlastnosti prof. Brauna. 

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun