Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Veronika Suchanová

Již podvacáté se první zářijovou neděli v areálu FC Nový Hradec Králové sešli sportovní nadšenci a fanoušci na turnaji zdravotníků v malé kopané, který byl organizován pod hlavičkou sportovního memoriálu Jaroslava Valenty a Tomáše Poláčka.

24.10.2014

Pokud v Etiopii zemře při porodu dítě, nikdo se tím nestresuje. Matka si popláče, ale za pár týdnů bude těhotná znovu. Tak to zde vždy chodilo a bude to tak i nadále. A otce tato situace nevzrušuje vůbec.

22.10.2014

První listopadový týden proběhlo v thajském Bangkoku Mistrovství světa v paralukostřelbě. Zúčastnilo se ho 200 závodníků ze skoro padesáti zemí světa. Mezi nimi nechyběl ani David Drahonínský, patron charitativního projektu B. Braun pro život.

28.11.2013

Na ostrově věčného jara přibudlo nové dialyzační středisko.

26.02.2013
Dialyzační střediska

Rozhovor s primářem nově otevřeného Dialyzačního střediska B. Braun Avitum v Ivančicích.

26.02.2013
Dialyzační střediska

Na Haiti byla již opravena tři zdravotnická centra a bude následovat rekonstrukce provinční nemocnice v Bainetu.

31.01.2013

První říjnovou sobotu v kinosále Fakultní nemocnice v Brně Bohunicích proběhly formou odborného semináře oslavy dvaceti let Centrálních operačních sálů.

29.10.2012

Společnost B. Braun Medical připravila pro své zákazníky Katalog služeb, který je právě na cestě k nim. Katalog služeb spolu s Katalogem produktů představují rámec možné spolupráce Skupiny B. Braun s ostatními společnostmi a subjekty působícími na zdravotnickém trhu v České a Slovenské republice. Rozhovor s Ing. Petrem Macounem, Ph.D., ředitelem administrativy a logistiky společnosti B. Braun Medical, přibližuje filozofii a obsah nového Katalogu služeb pro zákazníky.

24.09.2012