Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Veronika Suchanová

Již podvacáté se první zářijovou neděli v areálu FC Nový Hradec Králové sešli sportovní nadšenci a fanoušci na turnaji zdravotníků v malé kopané, který byl organizován pod hlavičkou sportovního memoriálu Jaroslava Valenty a Tomáše Poláčka.

24.10.2014

Pokud v Etiopii zemře při porodu dítě, nikdo se tím nestresuje. Matka si popláče, ale za pár týdnů bude těhotná znovu. Tak to zde vždy chodilo a bude to tak i nadále. A otce tato situace nevzrušuje vůbec.

22.10.2014

První listopadový týden proběhlo v thajském Bangkoku Mistrovství světa v paralukostřelbě. Zúčastnilo se ho 200 závodníků ze skoro padesáti zemí světa. Mezi nimi nechyběl ani David Drahonínský, patron charitativního projektu B. Braun pro život.

28.11.2013

Rozhovor s primářem nově otevřeného Dialyzačního střediska B. Braun Avitum v Ivančicích.

26.02.2013
Dialyzační střediska

Na ostrově věčného jara přibudlo nové dialyzační středisko.

26.02.2013
Dialyzační střediska

Na Haiti byla již opravena tři zdravotnická centra a bude následovat rekonstrukce provinční nemocnice v Bainetu.

31.01.2013

První říjnovou sobotu v kinosále Fakultní nemocnice v Brně Bohunicích proběhly formou odborného semináře oslavy dvaceti let Centrálních operačních sálů.

29.10.2012

Společnost B. Braun Medical připravila pro své zákazníky Katalog služeb, který je právě na cestě k nim. Katalog služeb spolu s Katalogem produktů představují rámec možné spolupráce Skupiny B. Braun s ostatními společnostmi a subjekty působícími na zdravotnickém trhu v České a Slovenské republice. Rozhovor s Ing. Petrem Macounem, Ph.D., ředitelem administrativy a logistiky společnosti B. Braun Medical, přibližuje filozofii a obsah nového Katalogu služeb pro zákazníky.

24.09.2012