Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Sportovní den s uživateli pomůcek pro inkontinenci

21. Listopad 2011

Sportovní den s uživateli pomůcek pro inkontinenci

Na svatého Václava, 28. září 2011, uspořádala Zelená hvězda Žatec za podpory divize OPM společnosti B. Braun Medical sportovní den pro své klienty, uživatele pomůcek Actreen® Lite Cath a Actreen® Glys Set.

Celý program se odehrával v nádherných prostorách zámku, parku a pivovaru Chyše. Den byl rozčleněn do několika částí a začal prohlídkou zámku. Zámek spolu s pivovarem patří rodině Lažanských a průvodcem nám byl sám hrabě Ing. Vladimír Lažanský. Okruh zámeckými interiéry zahrnoval jeho reprezentační i obytné části. Za zmínku jistě stojí pobyt Karla Čapka, který v Chyších působil od května do září roku 1917. Po dobrém obědě v pivovarské restauraci začaly soutěže v zámeckém parku. V několika sportovních disciplínách soutěžili malí i velcí, včetně vozíčkářů. Vyzkoušeli si hod válečkem
a polenem, shazování plechovek a také hod kroužkem na cíl. Po skončení sportovního klání byli vyhlášeni vítězové a předány ceny. Na konci dne nás hrabě Lažanský provedl pivovarem, kterou ukončil degustací místního piva.

Klienti hodnotili den velmi pozitivně, jednak z důvodu společenského vyžití a také možností vzájemného sdílení zkušeností s produkty B. Braun.

Na další setkání je naplánována beseda s žokejem Josefem Váňou, prohlídka stájí s vítězi Velké pardubické, a samozřejmě nebudou chybět sportovní aktivity.

Zuzana Marvánková
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka, který cílí primárně na laparoskopickou chirurgii.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun