Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Sportovní den s uživateli pomůcek pro inkontinenci

21. Listopad 2011

Sportovní den s uživateli pomůcek pro inkontinenci

Na svatého Václava, 28. září 2011, uspořádala Zelená hvězda Žatec za podpory divize OPM společnosti B. Braun Medical sportovní den pro své klienty, uživatele pomůcek Actreen® Lite Cath a Actreen® Glys Set.

Celý program se odehrával v nádherných prostorách zámku, parku a pivovaru Chyše. Den byl rozčleněn do několika částí a začal prohlídkou zámku. Zámek spolu s pivovarem patří rodině Lažanských a průvodcem nám byl sám hrabě Ing. Vladimír Lažanský. Okruh zámeckými interiéry zahrnoval jeho reprezentační i obytné části. Za zmínku jistě stojí pobyt Karla Čapka, který v Chyších působil od května do září roku 1917. Po dobrém obědě v pivovarské restauraci začaly soutěže v zámeckém parku. V několika sportovních disciplínách soutěžili malí i velcí, včetně vozíčkářů. Vyzkoušeli si hod válečkem
a polenem, shazování plechovek a také hod kroužkem na cíl. Po skončení sportovního klání byli vyhlášeni vítězové a předány ceny. Na konci dne nás hrabě Lažanský provedl pivovarem, kterou ukončil degustací místního piva.

Klienti hodnotili den velmi pozitivně, jednak z důvodu společenského vyžití a také možností vzájemného sdílení zkušeností s produkty B. Braun.

Na další setkání je naplánována beseda s žokejem Josefem Váňou, prohlídka stájí s vítězi Velké pardubické, a samozřejmě nebudou chybět sportovní aktivity.

Zuzana Marvánková
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun