Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Skupina B. Braun podporuje informativní pořady České televize

redakce Braunovin

2. Září 2011

Léčba inkontinence, kloubních poranění či předcházení podvýživě pacientů. To jsou témata nových osvětových pořadů České televize. Přední čeští odborníci v nich vyzývají diváky, aby se za svá onemocnění nestyděli nebo se zbytečně netrápili a zeptali se svých lékařů na všechny možnosti léčby.

Pořady Česká televize vysílá v září a říjnu letošního roku na svých kanálech ČT1 a ČT 24. Videa jsou od 7. září ke stažení také na speciálních internetových stránkách www.lepsipece.cz .

„Lidé se často bojí o svých problémech s lékaři otevřeně mluvit, a nedozví se tak o metodách, které se díky novým poznatkům a technologiím neustále vyvíjí. Proto jsme se rozhodli tento osvětový projekt podpořit,“ komentuje smysl pořadů MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, člen vedení Skupiny B. Braun.

B. Braun podporou pořadů České televize v osvětové činnosti nekončí. „Vytvořili jsme speciální webové stránky www.lepsipece.cz , kde jsou rozhovory s lékaři, zkušenosti pacientů a další informace k daným onemocněním či zdravotním problémům. Témata budeme průběžně rozšiřovat,“ dodává Lubomír Klepáč.

Do natáčení pořadů a následných osvětových aktivit se zapojili Prof. MUDr. Aleš Roztočil, CSc., z Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Jihlava, který představuje možnosti léčby inkontinence. O výhodách artroskopických operací hovoří MUDr. Tomáš Uher z Fakultní nemocnice Brno a téma podvýživy pacientů v nemocnicích i v domácí péči rozebírá Prof. MUDr. Zdeněk Zadák, CSc., z Centra pro výzkum a vývoj Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Již nyní můžete videa zhlédnout na www.bbraun.cz.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník