Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Skupina B. Braun partnerem soutěže Nemocnice pro život

23. Prosinec 2020

Skupina B. Braun partnerem soutěže Nemocnice pro život

Prestižní ocenění Nemocnice pro život, jehož je skupina B. Braun partnerem, už patnáctým rokem odměňuje nemocniční zařízení za pozitivní přístup k pacientům. V kategorii Fakultní nemocnice zvítězila tento rok Ústřední vojenská nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha. Na západ Čech do Domažlické nemocnice, a.s., pak putovalo ocenění za nejpozitivnější přístup v kategorii Nemocnice. 

Vítězové jsou vybráni na základě hlasování v anketě „Jak často se personál při komunikaci s Vámi usmívá“. Na pozitivním přístupu k pacientům si zakládá i partner ocenění, skupina B. Braun. „Smích je výborná obrana proti strachu, proto ocenění za vytváření příjemné atmosféry pacientům považuji v této exponované době za zvlášť důležité. V době, kdy jsou zakázané či velmi omezené návštěvy v nemocnicích a zdravotnický personál čelí obrovskému tlaku, je šíření pozitivní nálady mezi pacienty zásadní a pro zdravotníky je to větší výzva než kdy jindy. Zdravotníkům i všem ostatním zaměstnancům obou nemocnic moc gratuluji,“ říká MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun pro Českou a Slovenskou republiku. 
 

Ocenění přebírá MUDr. Petr Hubáček, předseda představenstva Domažlické nemocnice a.s. 

redakce Braunovin
Dosud nehlasováno