Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Chirurgie:

Prestižní cena za design

Petr Osička

1. Březen 2008

Ocenění pro motorový systém Acculan 3Ti mini

Acculan 3Ti miniNení tomu ještě ani rok, co jsme na stránkách našeho měsíčníku představili novou modelovou řadu bateriových vrtaček a pil Acculan 3Ti. Tyto přístroje jsou určeny převážně pro ortopedická pracoviště, kde se rychle zabydlely a patřily mezi nejprodávanější systémy uplynulého roku.

Ve druhé polovině března se na našem trhu objeví jejich mladší a menší sourozenec, bateriový systém Acculan 3Ti mini.

Naše očekávání je o to více netrpělivější, protože tento nový produkt přichází dekorován jednou z nejprestižnějších světových cen za design iF Product Design Award.

Tuto cenu každoročně uděluje Mezinárodní fórum pro design v německém Hannoveru. iF Product Design Award je prestižní mezinárodní soutěž s tradicí sahající až do roku 1953. Každý rok vede více než dvacet mezinárodně respektovaných porotců z řad designérů a podnikatelů kritické diskuze a debaty, jejichž cílem je vybrat vítěze ze zhruba 2 000 přihlášených výrobků z více než třiceti zemí.

Věříme, že Vás Acculan 3Ti mini zaujme nejen svým designem, ale i svou funkčností, a brzy se stane Vaším plnohodnotným partnerem.

Petr Osička,
divize Aesculap - chirurgie

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník