Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Prestižní cena za design

1. Březen 2008

Prestižní cena za design

Ocenění pro motorový systém Acculan 3Ti mini

Acculan 3Ti miniNení tomu ještě ani rok, co jsme na stránkách našeho měsíčníku představili novou modelovou řadu bateriových vrtaček a pil Acculan 3Ti. Tyto přístroje jsou určeny převážně pro ortopedická pracoviště, kde se rychle zabydlely a patřily mezi nejprodávanější systémy uplynulého roku.

Ve druhé polovině března se na našem trhu objeví jejich mladší a menší sourozenec, bateriový systém Acculan 3Ti mini.

Naše očekávání je o to více netrpělivější, protože tento nový produkt přichází dekorován jednou z nejprestižnějších světových cen za design iF Product Design Award. 

Tuto cenu každoročně uděluje Mezinárodní fórum pro design v německém Hannoveru. iF Product Design Award je prestižní mezinárodní soutěž s tradicí sahající až do roku 1953. Každý rok vede více než dvacet mezinárodně respektovaných porotců z řad designérů a podnikatelů kritické diskuze a debaty, jejichž cílem je vybrat vítěze ze zhruba 2 000 přihlášených výrobků z více než třiceti zemí.

Věříme, že Vás Acculan 3Ti mini zaujme nejen svým designem, ale i svou funkčností, a brzy se stane Vaším plnohodnotným partnerem.

Petr Osička,
divize Aesculap - chirurgie

0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vstřebatelné pletené chirurgické šicí vlákno potažené chlorhexidinem diacetátem (CHD) je novinka v naší řadě šicích materiálů Novosyn. Využívají ho už například zdravotníci na ortopedickém oddělení Nemocnice Šumperk v rámci nového konceptu péče. Podle tamního primáře MUDr. Jána Debreho vlákno potažené CHD svou účinností pokrývá spektrum nejčastějších laboratorně diagnostikovaných infekčních agens v ortopedii, a výrazně tak snižuje riziko infekcí.

18.06.2021
Chirurgické obory

Po úspěšném uvedení na trh systému Ennovate® pro řešení degenerativních onemocnění a traumat páteře rozšířil Aesculap ve spolupráci s mezinárodními páteřními centry včetně České republiky platformu Ennovate® i do oblasti řešení deformit páteře. 

23.02.2021
Chirurgické obory

Střevo patří vedle plic a kůže k jednomu z největších imunitních orgánů v lidském těle. V našem těle plní mnoho důležitých funkcí a významně se podílí na celkové imunitě organismu. Jak ukazují poslední práce, je pravděpodobné, že například mikrobiální složení v zažívacím traktu má úzkou spojitost s některými onemocněními, včetně psychiatrických, anebo že vakuová terapie patří mezi jeden z největších posunů poslední doby v oblasti chirurgické léčby. Toto je jen část tématu, na které jsme se zaměřili v našem rozhovoru se zástupcem přednosty pro vědu a výzkum na Chirurgické klinice 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady docentem Martinem Oliveriusem.

23.12.2020
Chirurgické obory