Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Prestižní cena za design

1. Březen 2008

Prestižní cena za design

Ocenění pro motorový systém Acculan 3Ti mini

Acculan 3Ti miniNení tomu ještě ani rok, co jsme na stránkách našeho měsíčníku představili novou modelovou řadu bateriových vrtaček a pil Acculan 3Ti. Tyto přístroje jsou určeny převážně pro ortopedická pracoviště, kde se rychle zabydlely a patřily mezi nejprodávanější systémy uplynulého roku.

Ve druhé polovině března se na našem trhu objeví jejich mladší a menší sourozenec, bateriový systém Acculan 3Ti mini.

Naše očekávání je o to více netrpělivější, protože tento nový produkt přichází dekorován jednou z nejprestižnějších světových cen za design iF Product Design Award. 

Tuto cenu každoročně uděluje Mezinárodní fórum pro design v německém Hannoveru. iF Product Design Award je prestižní mezinárodní soutěž s tradicí sahající až do roku 1953. Každý rok vede více než dvacet mezinárodně respektovaných porotců z řad designérů a podnikatelů kritické diskuze a debaty, jejichž cílem je vybrat vítěze ze zhruba 2 000 přihlášených výrobků z více než třiceti zemí.

Věříme, že Vás Acculan 3Ti mini zaujme nejen svým designem, ale i svou funkčností, a brzy se stane Vaším plnohodnotným partnerem.

Petr Osička,
divize Aesculap - chirurgie

0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Problematika infekcí v operační ráně (SSI-surgical site infection) je v poslední době velmi diskutovaným tématem. Z odborných studií je prokázáno, že výskyt SSI tvoří 38%1 všech infekcí v nemocničním prostředí a rozvine se až u 5 % podstupujících chirurgický zákrok.2 Tvoří tak jeden z nejvýznamnějších podílů infekcí spojených se zdravotní péčí (HCAI).3

23.11.2021
Chirurgické obory

Nahlížet na problematiku komplexně je podstatou úspěchu téměř ve všech medicínských odvětvích. Nejinak je tomu i v oblasti hojení ran. Tento chirurgický obor občas nebývá mezi zdravotníky populární, protože nepřináší rychlé a extrémně okázalé výsledky. Jedná se o zaměření, které vyžaduje mnoho trpělivosti a důslednosti nejen ze strany pacienta, ale zejména ze strany zdravotnického personálu.

14.10.2021
Chirurgické obory

Vstřebatelné pletené chirurgické šicí vlákno potažené chlorhexidinem diacetátem (CHD) je novinka v naší řadě šicích materiálů Novosyn. Využívají ho už například zdravotníci na ortopedickém oddělení Nemocnice Šumperk v rámci nového konceptu péče. Podle tamního primáře MUDr. Jána Debreho vlákno potažené CHD svou účinností pokrývá spektrum nejčastějších laboratorně diagnostikovaných infekčních agens v ortopedii, a výrazně tak snižuje riziko infekcí.

18.06.2021
Chirurgické obory