Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Pomáháme bojovat s následky ničivého tornáda, i s těmi na první pohled méně podstatnými

1. Červenec 2021

Pomáháme bojovat s následky ničivého tornáda, i s těmi na první pohled méně podstatnými

Tornádo, které se přehnalo jižní Moravou, překazilo mnoha lidem mimo jiné i rodinnou dovolenou či pobyt dětí u prarodičů. Na první pohled v měřítku takové katastrofy zbytná záležitost, nicméně rekonstruovat poničené obydlí či řešit kompletně novou střechu nad hlavou a ještě se přitom starat o malé děti, je téměř nemožné. Proto jsme se v rámci B. Braun pro život rozhodli podpořit projekt Karlovarské krajské nemocnice, která vyhlásila sbírku na realizaci dětských letních táborů.

„Moc si přejeme, aby se rodičům uvolnily ruce a děti si i za těchto okolností mohly užít krásné léto,“ říká MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun.

Tímto aktivity B. Braun pro život na pomoc Moravě ale nekončí. Přímo v zasažených oblastech komunikujeme s místními organizacemi a doplňujeme zásoby dezinfekcí na ruce. Společnost vyhlásila také výzvu pro své zaměstnance „Plníme sen pohybem Pro Moravu“. „Po dosažení spálení 2 miliónů kalorií jakýmkoli pohybem či přispění na sbírkové konto #bbraunpromoravu podpoříme další projekty či konkrétní občany, které katastrofa zasáhla,“ doplňuje Martin Kuncek. Celkově tak B. Braun pro život daruje lidem bojujícím s následky ničivého tornáda minimálně 350 tisíc korun.


PŘISPĚJTE I VY!

 


 

Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun
Dosud nehlasováno