Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Podpořte svým úsměvem dobrou věc a užijte si příjemné chvilky se svou oblíbenou osobností

30. Září 2009

Podpořte svým úsměvem dobrou věc a užijte si příjemné chvilky se svou oblíbenou osobností

Na stránkách www.usmevprozivot.cz můžete prostřednictvím příspěvku do "dražby" zde uveřejněných úsměvů pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. Do projektu se spolu se společností B. Braun zapojila také celá řada známých osobností. Někteří z nich navíc nabízejí pro toho, kdo daruje za jejich fotografii nejvyšší částku, nejrůznější "dárky" a pozornosti.

Jak se zapojit?

Do projektu se můžete i aktivně zapojit - vybrat si na stránkách www.usmevprozivot.cz úsměv, který se vám nejvíce líbí, a přispět na něj libovolnou částkou.  Nebo jednoduše nahrát svůj vlastní úsměv
a pokusit se přesvědčit ostatní, aby na něj přispěli. Čím více lidí na úsměv přispěje, tím více úsměvu se prostřednictvím zdravotního klauna dostane do nemocnic.
Můžete navštívit také náš e-shop a koupit si usměvavý dárek. Vaše peníze opět půjdou tam, kde pomáhají. Šiřte myšlenku Úsměvu pro život dál. Čím víc lidí, tím víc úsměvů.

A co konkrétně tedy můžete spolu s dobrým pocitem z darovaného úsměvu získat od našich známých osobností, které se do projektu zapojily?

Kryštof Hádek
Rád rozdávám radost. S dárcem nejvyšší částky za svůj úsměv zajdu na fotbal - pozvu jej na zápas Bohemky a dáme si k tomu pivo. :-)

Jana Švandová
Okouzlující Jana Švandová se rozhodla dárci nejvyššího příspěvku osobně věnovat lístek na jednu
z divadelních komedií, v níž hraje.

Jiří Krampol
Jiří Krampol připravil pro dárce nejvyšší částky krásný dárek: Osobně mu předá hodinky z originální 100kusové limitované série, které nechal pro sebe a své přátele vytvořit speciálně k premiéře filmu 2Bobule.

Lubomír Lipský
Děkuji všem, kdo se rozhodli přispět na můj úsměv. Tomu nejštědřejšímu z vás bych rád poděkoval osobně, rozhodl jsem se zaslat mu pohlednici s pozdravem.

Jan Skopeček
Myslím si, že je velmi důležité naučit i ostatní rozdávat radost a pohodu. Pro dárce nejvyšší částky na můj úsměv jsem nachystal malý dárek - předám mu vstupenky do divadla na kus, v němž sám hraji.

Jiří Korn
Dárci nejvyššího příspěvku na tento úsměv zazvoní telefon a Jiří Korn mu osobně zazpívá jednu ze svých písní.

Miroslav Táborský
Dárci nejvyšší částky na svůj úsměv věnuji dva lístky na představení „Souborné dílo W. Shakespeara ve 120 minutách“, které je v tuto chvíli již v podstatě vyprodané. Po představení spolu zajdeme na skleničku dobrého vína.

Marika Klíčová
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. „Situaci nepomáhají ani nová legislativní pravidla EU pro hodnocení bezpečnosti, výrobu a distribuci zdravotnických prostředků a bezpečnost léčiv, která navyšují významně náklady výrobců a distributorů,“ říká PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení Skupiny B. Braun.

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních 
vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 
O tom, jak se tato novinka osvědčila v praxi, jsme mluvili s Romanem Boráněm 
z Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny této nemocnice. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun