Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Podpořte svým úsměvem dobrou věc a užijte si příjemné chvilky se svou oblíbenou osobností

30. Září 2009

Podpořte svým úsměvem dobrou věc a užijte si příjemné chvilky se svou oblíbenou osobností

Na stránkách www.usmevprozivot.cz můžete prostřednictvím příspěvku do "dražby" zde uveřejněných úsměvů pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. Do projektu se spolu se společností B. Braun zapojila také celá řada známých osobností. Někteří z nich navíc nabízejí pro toho, kdo daruje za jejich fotografii nejvyšší částku, nejrůznější "dárky" a pozornosti.

Jak se zapojit?

Do projektu se můžete i aktivně zapojit - vybrat si na stránkách www.usmevprozivot.cz úsměv, který se vám nejvíce líbí, a přispět na něj libovolnou částkou.  Nebo jednoduše nahrát svůj vlastní úsměv
a pokusit se přesvědčit ostatní, aby na něj přispěli. Čím více lidí na úsměv přispěje, tím více úsměvu se prostřednictvím zdravotního klauna dostane do nemocnic.
Můžete navštívit také náš e-shop a koupit si usměvavý dárek. Vaše peníze opět půjdou tam, kde pomáhají. Šiřte myšlenku Úsměvu pro život dál. Čím víc lidí, tím víc úsměvů.

A co konkrétně tedy můžete spolu s dobrým pocitem z darovaného úsměvu získat od našich známých osobností, které se do projektu zapojily?

Kryštof Hádek
Rád rozdávám radost. S dárcem nejvyšší částky za svůj úsměv zajdu na fotbal - pozvu jej na zápas Bohemky a dáme si k tomu pivo. :-)

Jana Švandová
Okouzlující Jana Švandová se rozhodla dárci nejvyššího příspěvku osobně věnovat lístek na jednu
z divadelních komedií, v níž hraje.

Jiří Krampol
Jiří Krampol připravil pro dárce nejvyšší částky krásný dárek: Osobně mu předá hodinky z originální 100kusové limitované série, které nechal pro sebe a své přátele vytvořit speciálně k premiéře filmu 2Bobule.

Lubomír Lipský
Děkuji všem, kdo se rozhodli přispět na můj úsměv. Tomu nejštědřejšímu z vás bych rád poděkoval osobně, rozhodl jsem se zaslat mu pohlednici s pozdravem.

Jan Skopeček
Myslím si, že je velmi důležité naučit i ostatní rozdávat radost a pohodu. Pro dárce nejvyšší částky na můj úsměv jsem nachystal malý dárek - předám mu vstupenky do divadla na kus, v němž sám hraji.

Jiří Korn
Dárci nejvyššího příspěvku na tento úsměv zazvoní telefon a Jiří Korn mu osobně zazpívá jednu ze svých písní.

Miroslav Táborský
Dárci nejvyšší částky na svůj úsměv věnuji dva lístky na představení „Souborné dílo W. Shakespeara ve 120 minutách“, které je v tuto chvíli již v podstatě vyprodané. Po představení spolu zajdeme na skleničku dobrého vína.

Marika Klíčová
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun