Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Podpořili jsme běh, který pomáhá, aneb „Každá noha dobrá“

8. Červen 2015

Podpořili jsme běh, který pomáhá, aneb „Každá noha dobrá“

Zdeněk Svěrák přebírá šek od Skupiny B. Braun

Poslední květnový den se v pražských Letenských sadech konal již 16. ročník Běhu pro Paraple.

 

Centrum Paraple pomáhá vozíčkářům s poškozením míchy zlepšit fyzický a psychický stav, dosáhnout co největší samostatnosti a nezávislosti, vrátit se k rodině, věnovat se zájmům a koníčkům, vrátit se do zaměstnání. Zároveň také poskytuje klientům a jejich rodinám poradenské a sociálně rehabilitační služby. Ve velké míře usilují o podporu veřejnosti pro lidi na vozíku s poškozením míchy, o informování veřejnosti o této problematice, o dostupnost kvalitní odborné zdravotní péče pro tyto spoluobčany.

 

Vzhledem k tomu, že společnost B.Braun Medical nabízí ve svém portfoliu produkty, které jsou pro lidi na vozíčku nezbytně nutné, byl už jen krok ke spolupráci. Ta trvá mnoho let. Nejen na úrovni produktové, ale i v rámci sponzorských darů, které zjednodušují pobyt klientů v centru.

Šek na částku 20 tisíc korun, z níž bylo financováno vysílání zvacího spotu, převzal Zdeněk Svěrák. Ten ve spotech nejen vystupoval, ale také startoval jednotlivé běhy.

 

 

 

Dosud nehlasováno