Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Chirurgie: Článek

Operujte novými nástroji každý den

Bc. Aneta Bičišťová

29. květen 2023

Operační vybavení Fleet Care

Letošní ročník Národního chirurgického kongresu, který se konal 12.-13. května v Praze, byl nabitý přednáškami, hands-on workshopy, expozicemi i společenským programem. Devět stovek návštěvníků složených z největších kapacit české chirurgie i dalších souvisejících oborů doplňovali začínající chirurgové.

Společnost B. Braun, jako jeden z partnerů Národního chirurgického kongresu, prezentovala holistický přístup k nástrojům s mottem: Operujte novými nástroji každý den. Návštěvníci se mohli detailně seznámit se službou Fleet Care, která nabízí unikátní kombinaci zapůjčení nových chirurgických nástrojů a sterilizačních kontejnerů s kontinuálním autorizovaným servisem a údržbou po celou dobu trvání kontraktu. „Tato služba zajistí chirurgům operování nástroji, které jsou v prvotřídním stavu a ve složení, které právě oni potřebují,“ říká MUDr. Alan Munteanu, člen vedení Skupiny B. Braun.

V rámci odborných workshopů zástupci B. Braun prezentovali nejnovější přístupy v komplexní péči o rány. „Zaměřili jsme se na ošetření nekrotické rány. Sestry poměrně často používají pouze roztok, avšak na rozpuštění nekrózy je velmi efektivní použití gelu. Zvládli jsme představit hojení ran celou řadou Prontosan, o kterou byl velký zájem,“ komentuje workshop Alena Kyselová, vedoucí Pacientské péče B. Braun

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník