Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Chirurgie:

Oceněná vrtačka Acculan 3Ti mini míří do českých nemocnic

redakce Braunovin

15. Duben 2008

Produkt získal jednu z nejprestižnějších světových cen za design iF Product Design Award. Široké spektrum funkcí přináší optimální výkon při vrtání a řezání menších kostí.

Praha, 15. dubna 2008 - Společnost B. Braun uvádí na trh novou verzi úspěšného bateriového systému - Acculan 3Ti mini. Je určen především pro traumatology a ortopedy pro práci na malých kostech a kloubech, ocení jej ale i plastičtí chirurgové. Acculan 3Ti mini je mladším a menším sourozencem třetí řady bateriových vrtaček a pil Acculan 3Ti , které na našem trhu patřily mezi nejprodávanější systémy loňského roku. Zpětná kompatibilita a snadná modifikovatelnost z něj dělají vhodný pracovní nástroj chirurgů.

Vedle četných funkcí ovšem Acculan 3Ti mini zaujme i originálním zpracováním. Má zaoblený, ergonomický tvar a vyměnitelnou baterii, která je umístěna v těle přístroje tak, že zařízení je skvěle vyvážené a výborně se drží.  Díky titanovému povrchu je celý systém navíc velmi odolný a spolehlivý. Nejen díky těmto vlastnostem se Acculan 3Ti mini dočkal skutečně významného ocenění - produkt získal jednu z nejprestižnějších světových cen za design iF Product Design Award.

Tuto cenu každoročně uděluje Mezinárodní fórum pro design v německém Hannoveru. iF Product Design Award je věhlasná mezinárodní soutěž s tradicí sahající až do roku 1953. Více než dvacet mezinárodně respektovaných porotců z řad designérů a podnikatelů vybírá každý rok vítězný produkt ze zhruba dvou tisíc přihlášených výrobků z více než třiceti zemí.

„V souladu s naší filozofií vyjádřenou sloganem „Sharing Expertise“ se snažíme pozorně naslouchat přáním a potřebám chirurgů po celém světe,“ vysvětluje MUDr. Alan Munteanu,

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník