Přejít k hlavnímu obsahu

Nový výkonný ředitel B. Braun Avitum

redakce Braunovin

19. Červen 2008

Koncern B. Braun jmenoval na pozici ředitele společností B. Braun Avitum v České a Slovenské republice MUDr. Martina Kuncka. MUDr. Martin Kuncek v nové pozici nahradil MUDr. Lubomíra Klepáče, MBA, který byl jmenován viceprezidentem divize Aesculap pro východní Evropu koncernu B. Braun

Praha, 19. června 2008 - Společnost B. Braun si ve svých zaměstnancích pečlivě vychovává ty nejlepší odborníky a MUDr. Martin Kuncek je toho tím nejživějším příkladem. Po tříleté zkušenosti ve strategic-kém marketingu koncernu B. Braun v německém Melsungenu, kam odešel po sedmiletém působení v české pobočce, se nyní vrací zpět do českého B. Braun.

MUDr. Martin Kuncek přistupuje ke své kariéře přesně v duchu filozofie koncernu B. Braun jako rodinné firmy. Během tří let v Německu se vypracoval až na pozici viceprezidenta strategického marketingu - Business Unit Drug Admixture, kterou nyní opustil, aby se zhostil nových úkolů. V pozici výkonného ředitele bude zodpovídat především za oblast řízení externích vztahů, veškerých medicínských záležitostí, rozvoje a rozšiřování dialyzačních středisek a prodej produktového portfolia B. Braun Avitum.

Martin Kuncek k návratu do českého B. Braun říká: „Tři roky jsem se sice neúčastnil dění ve společnos-tech skupiny B. Braun v Čechách ani na Slovensku, nicméně vody koncernu jsem naštěstí neopustil, a tak jsem měl možnost sledovat místní události z mezinárodního pohledu. Je více než potěšitelné, že image B. Braun v České a Slovenské republice rozhodně obstojí v ostré mezinárodní konkurenci a ve většině oblastí patří dokonce k těm nejlepším.“

Divize B. Braun Avitum se zaměřuje na problematiku mimotělního ošetření krve, především pak na oblast technologií a přístrojového vybavení určeného k akutní a chronické dialýze a terapeutické aferéze. Martin Kuncek k tomu říká: „B. Braun Avitum provozuje širokou síť dialyzačních středisek v Čechách a na Slovensku splňujících i ta nejnáročnější kvalitativní kritéria, což dává společně se širokým portfoliem kvalitního dialyzačního spotřebního materiálu a příslušných technologií velmi solidní základ našim ambicím být předním poskytovatelem komplexních řešení pro dialýzu na českém a slovenském trhu.“O MUDr. Martinu Kunckovi

MUDr. Martin Kuncek vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a působil v Univerzitní nemocnici v Brně na dětském oddělení. Do společnosti B. Braun přišel v roce 1998 a nyní v ní zastává pozici výkonného ředitele B. Braun Avitum v České republice a na Slovensku a zároveň je členem nejvyššího vedení společnosti B. Braun.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník