Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Nikolka a její nový život

redakce Braunovin

28. červen 2019

B. Braun pro život

V pořadí již sedmý sen splnili díky projektu Plníme sen pohybem zaměstnanci Skupiny B. Braun. Tentokrát sportovali pro devítiletou Nikolku, která se narodila o celé tři měsíce dříve než jiné děti a přes veškerá rehabilitační cvičení zůstala na invalidním vozíku.

Dnes už Nikolka chodí do druhé třídy klasické základní školy, kam s ní dochází asistentka. Nejraději ve škole i ve svém volném čase sportuje. S rodiči jezdí na kole, přesněji na vozíku za kolem, protože nožičky ke šlapání nepřesvědčí. Přesto všechno si přála vydat se jednou na výlet vedle svých rodičů jako jejich rovnocenná partnerka. „Teď, když zaměstnanci Skupiny B. Braun společnými silami vysportovali Nikolce handbike, věříme, že pocítí svobodu pohybu a bude si ještě více užívat výletovaní s rodiči,“ říká nadšeně manažer sekce Aesculap Akademie a marketingu RNDr. Martin Kalina, Ph.D., MBA. Zbrusu nový handbike malé Nikolce předal Martin Kalina a ambasadorka B. Braun pro život Katka Antošová přímo na pódiu v rámci hlavního programu na akci Koloběžka Cup, která proběhla v červnu v pražském Malešickém parku. Nikolka z něj měla takovou radost, že se ho rozhodla hned vyzkoušet a za pomoci zkušené handbikerky Katky Antošové zajela kategorii handy a skončila na krásném druhém místě! Mnoho z nás zamáčklo slzu dojetí. Celá akce se velmi vydařila a Nikolka se už těší na první ujeté kilometry na novém handbiku

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník