Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Nemocnica Medissimo Bratislava

20. Leden 2009

Nemocnica Medissimo Bratislava

Za približne dvojročné obdobie vyrástlo v atraktívnom prostredí na brehu jazera Draždiak nové, špičkovo vybavené lôžkové zdravotnícke zariadenie.

Dňa 1. 3. 2009 začne v Bratislave pracovať Nemocnica Medissimo - významná privátna investícia
v oblasti slovenského zdravotníctva. Za približne dvojročné obdobie vyrástlo v atraktívnom prostredí na brehu jazera Draždiak nové, špičkovo vybavené lôžkové zdravotnícke zariadenie. Toto 28-lôžkové zariadenie s kompletným zázemím (2 operačné sály, chirurgická a ortopedická zákroková sála,
4-lôžková pooperačná intenzívna starostlivosť, 5-lôžkové ARO, centrálna sterilizácia, komplexná, plne digitalizovaná diagnostika zahŕňajúca RTG pracovisko, CT, celotelovú magnetickú rezonanciu, mamografiu, USG diagnostiku, ako aj ambulantný trakt so širokou paletou odborných ambulancií) poskytne svojim pacientom komplexné zdravotnícke služby vrátane fyzioterapie a rehabilitácie.
V 18 pacientskych izbách nájde nadštandardný komfort 28 pacientov. Generálnym dodávateľom zdravotníckych technológií a vybavenia pre tento projekt je B. Braun Medical. Pre Investičnú divíziu B. Braun Medical ako dodávateľa komplexných investičných celkov sa Medissimo stáva najvýznamnejšou referenciou svojho druhu v rámci SR a ČR. Medissimo sa stane zároveň „výkladnou skriňou“ najmodernejšej techniky z portfólia produktov B. Braun a Aesculap od chirurgických disciplín cez intenzívnu starostlivosť, až po centrálnu sterilizáciu a ambulantnú starostlivosť.   

Ing. Ivan Mikula
projektový manažér

Ing. Ivan Mikula
divízia Aesculap - investičné projekty
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka, který cílí primárně na laparoskopickou chirurgii.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun