Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Nemocnica Medissimo Bratislava

20. Leden 2009

Nemocnica Medissimo Bratislava

Za približne dvojročné obdobie vyrástlo v atraktívnom prostredí na brehu jazera Draždiak nové, špičkovo vybavené lôžkové zdravotnícke zariadenie.

Dňa 1. 3. 2009 začne v Bratislave pracovať Nemocnica Medissimo - významná privátna investícia
v oblasti slovenského zdravotníctva. Za približne dvojročné obdobie vyrástlo v atraktívnom prostredí na brehu jazera Draždiak nové, špičkovo vybavené lôžkové zdravotnícke zariadenie. Toto 28-lôžkové zariadenie s kompletným zázemím (2 operačné sály, chirurgická a ortopedická zákroková sála,
4-lôžková pooperačná intenzívna starostlivosť, 5-lôžkové ARO, centrálna sterilizácia, komplexná, plne digitalizovaná diagnostika zahŕňajúca RTG pracovisko, CT, celotelovú magnetickú rezonanciu, mamografiu, USG diagnostiku, ako aj ambulantný trakt so širokou paletou odborných ambulancií) poskytne svojim pacientom komplexné zdravotnícke služby vrátane fyzioterapie a rehabilitácie.
V 18 pacientskych izbách nájde nadštandardný komfort 28 pacientov. Generálnym dodávateľom zdravotníckych technológií a vybavenia pre tento projekt je B. Braun Medical. Pre Investičnú divíziu B. Braun Medical ako dodávateľa komplexných investičných celkov sa Medissimo stáva najvýznamnejšou referenciou svojho druhu v rámci SR a ČR. Medissimo sa stane zároveň „výkladnou skriňou“ najmodernejšej techniky z portfólia produktov B. Braun a Aesculap od chirurgických disciplín cez intenzívnu starostlivosť, až po centrálnu sterilizáciu a ambulantnú starostlivosť.   

Ing. Ivan Mikula
projektový manažér

Ing. Ivan Mikula
divízia Aesculap - investičné projekty
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun