Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Názory našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité

22. Červenec 2010

Názory našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité

Letos již podruhé realizovala Logistická sekce společnosti B. Braun průzkum spokojenosti zákazníků v Česku i na Slovensku. Podívejte se na srovnání výsledků z let 2010 a 2009.

Výsledky průzkumu 2010 jsme především v České republice očekávali s mimořádným napětím.
V červenci 2009 byly totiž zahájeny přímé dodávky z centrálních skladů v Německu.

Výsledky průzkumu ukázaly, že přechod proběhl zcela hladce. Naše dodací lhůty jsou hodnoceny stejně jako při dodávkách z lokálního skladu. Výrazně se zvýšila celková spokojenost s našimi produkty i naše hodnocení ve srovnání s ostatními dodavateli. Naši zákazníci hodnotí podstatně lépe také práci obchodních zástupců B. Braun.

Na Slovensku jsme dokázali udržet výborné hodnocení z předchozího průzkumu, za zmínku stojí především bezmála absolutní spokojenost s našimi dodacími lhůtami a nárůst spokojenosti
s obchodními zástupci i Zákaznickým centrem.

Porovnání výsledků průzkumu spokojenosti zákazníků 2009 2010
ČR    
Spokojenost se Zákaznickým centrem (vždy) 61 % 80 %
Spokojenost s obchodními zástupci (vždy) 79 % 90 %
Spokojenost s dodacími lhůtami 90 % 89 %
Celková spokojenost s produkty (vždy) 59 % 73 %
Spokojenost s vyřizováním reklamací (vždy) 69 % 72 %
Celkové hodnocení oproti ostatním dodavatelům (excelentní + velmi dobré) 75 % 89 %
Návratnost dotazníků 19 % 30 %
SK    
Spokojenost se Zákaznickým centrem (vždy) 70 % 72 %
Spokojenost s obchodními zástupci (vždy) 85 % 92 %
Spokojenost s dodacími lhůtami 86 % 98 %
Celková spokojenost s produkty (vždy) 79 % 83 %
Spokojenost s vyřizováním reklamací (vždy) 71 % 70 %
Celkové hodnocení oproti ostatním dodavatelům (excelentní + velmi dobré) 86 % 84 %
Návratnost dotazníků 21 % 30 %
Ing. Jan Bříza
manažer Logistické sekce B. Braun
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun