Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

2BOBULE: Na zdraví! A pro zdraví

30. Červen 2009

2BOBULE: Na zdraví! A pro zdraví

Společnost B. Braun se rozhodla podpořit filmový projekt 2Bobule - volné pokračování úspěšné české komedie Bobule - a stala se jedním z jeho partnerů. Vždyť zdraví, to není pouze fyzická, ale také psychická pohoda. A k té nový film zcela jistě přispěje.

Opět se tedy podíváme za vínem a za sluncem na jižní Moravu a společně budeme mít možnost prožít mírně komplikované osudy dvojice kamarádů Honzy a Jirky.

Režie se tentokrát ujal mladý filmařský talent z Ruska Vlad Lanné (Happy End, Shitokan). Nositel řady filmových cen, například z Art Film Festivalu nebo Famu Festu, komentoval očekávaný průběh natáčení lakonicky: „Herci a štáb se nejspíše těší na letní prázdniny na slunné jižní Moravě. Mohu vám slíbit, že se pletou“.

Film 2Bobule budou filmaři podle scénáře Tomáše Holečka (Rafťáci, Comeback) natáčet v průběhu června a července. Premiéra v České republice je naplánována na 22. října, na Slovensku pak na leden 2010. Do kin film vstoupí v počtu 35 kopií a jeho distributorem je společnost Bioscop.

V hlavních rolích se na filmové plátno vrátí všichni známí z původních Bobulí - Tereza Voříšková, Lukáš Langmajer, Kryštof Hádek, Lubomír Lipský, Václav Postránecký nebo Miroslav Táborský. Nově se objeví například Jana Švandová, Jiří Krampol, Marián Roden nebo Jiří Korn. Pro Lubomíra Lipského se role dědy stala jubilejní filmovou rolí s pořadovým číslem 100.

Na našich internetových stránkách budeme pravidelně přinášet informace ze zákulisí natáčení, rozhovory s herci, ale také videoukázky z natáčení. Tedy jakýsi „film o filmu“. Těsně po prázdninách spatří světlo světa trailer k připravovanému filmu.

Chystáme pro vás ještě celou řadu dalších překvapení. Ale ta se přece neprozrazují…

Tomáš Olbrich
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. Jakým způsobem to dokáže ovlivnit zdravotnictví? 

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun