Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

2BOBULE: Na zdraví! A pro zdraví

30. Červen 2009

2BOBULE: Na zdraví! A pro zdraví

Společnost B. Braun se rozhodla podpořit filmový projekt 2Bobule - volné pokračování úspěšné české komedie Bobule - a stala se jedním z jeho partnerů. Vždyť zdraví, to není pouze fyzická, ale také psychická pohoda. A k té nový film zcela jistě přispěje.

Opět se tedy podíváme za vínem a za sluncem na jižní Moravu a společně budeme mít možnost prožít mírně komplikované osudy dvojice kamarádů Honzy a Jirky.

Režie se tentokrát ujal mladý filmařský talent z Ruska Vlad Lanné (Happy End, Shitokan). Nositel řady filmových cen, například z Art Film Festivalu nebo Famu Festu, komentoval očekávaný průběh natáčení lakonicky: „Herci a štáb se nejspíše těší na letní prázdniny na slunné jižní Moravě. Mohu vám slíbit, že se pletou“.

Film 2Bobule budou filmaři podle scénáře Tomáše Holečka (Rafťáci, Comeback) natáčet v průběhu června a července. Premiéra v České republice je naplánována na 22. října, na Slovensku pak na leden 2010. Do kin film vstoupí v počtu 35 kopií a jeho distributorem je společnost Bioscop.

V hlavních rolích se na filmové plátno vrátí všichni známí z původních Bobulí - Tereza Voříšková, Lukáš Langmajer, Kryštof Hádek, Lubomír Lipský, Václav Postránecký nebo Miroslav Táborský. Nově se objeví například Jana Švandová, Jiří Krampol, Marián Roden nebo Jiří Korn. Pro Lubomíra Lipského se role dědy stala jubilejní filmovou rolí s pořadovým číslem 100.

Na našich internetových stránkách budeme pravidelně přinášet informace ze zákulisí natáčení, rozhovory s herci, ale také videoukázky z natáčení. Tedy jakýsi „film o filmu“. Těsně po prázdninách spatří světlo světa trailer k připravovanému filmu.

Chystáme pro vás ještě celou řadu dalších překvapení. Ale ta se přece neprozrazují…

Tomáš Olbrich
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Lucie Stejskalová je šťastně vdaná, má dvě krásné dcery a pracuje v cateringové společnosti jako kuchařka. Od malička sportovala a láska k pohybu jí zůstala. Dnes je Lucii čtyřicet let, běhá Spartan Race a má za sebou několik triatlonových závodů. Přestože je ve výborné fyzické kondici, postihla ji stresová inkontinence. Řešení našla až v pomůcce Diveen®.
10.03.2021
B. Braun pro život

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun