Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Lubomír Klepáč povede divizi Aesculap v dalších zemích

21. Srpen 2012

Lubomír Klepáč povede divizi Aesculap v dalších zemích

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, bude od října letošního roku řídit také divizi Aesculap v dalších čtyřech zemích.

 

 

S platností od 1. října letošního roku je MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, vedením koncernu B. Braun pověřen řízením divize Aesculap v dalších čtyřech zemích. Jeho kompetence, do níž od konce roku 2007 patří Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko a Rusko, se tak rozrostla o další čtyři země - Bulharsko, Rumunsko, Srbsko a Chorvatsko.

 

Nadále bude Lubomír Klepáč zastávat také svou současnou pozici ředitele a jednatele společností B. Braun Medical v České republice a na Slovensku.

 

Rozšíření mé odpovědnosti vnímám především jako velkou poctu a odměnu za kvalitní práci, kterou společně s týmem mých spolupracovníků odvádíme. Věřím, že i v dalších zemích se nám podaří dosáhnout cílů, jaké jsme si předsevzali, a dostaneme divizi Aesculap na významnou pozici na trhu, kam také patří,“ říká ke svému jmenování Lubomír Klepáč, Aesculap Vice President Sales Region Europe 4a.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. „Situaci nepomáhají ani nová legislativní pravidla EU pro hodnocení bezpečnosti, výrobu a distribuci zdravotnických prostředků a bezpečnost léčiv, která navyšují významně náklady výrobců a distributorů,“ říká PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení Skupiny B. Braun.

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních 
vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 
O tom, jak se tato novinka osvědčila v praxi, jsme mluvili s Romanem Boráněm 
z Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny této nemocnice. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun