Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Lubomír Klepáč povede divizi Aesculap v dalších zemích

21. Srpen 2012

Lubomír Klepáč povede divizi Aesculap v dalších zemích

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, bude od října letošního roku řídit také divizi Aesculap v dalších čtyřech zemích.

 

 

S platností od 1. října letošního roku je MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, vedením koncernu B. Braun pověřen řízením divize Aesculap v dalších čtyřech zemích. Jeho kompetence, do níž od konce roku 2007 patří Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko a Rusko, se tak rozrostla o další čtyři země - Bulharsko, Rumunsko, Srbsko a Chorvatsko.

 

Nadále bude Lubomír Klepáč zastávat také svou současnou pozici ředitele a jednatele společností B. Braun Medical v České republice a na Slovensku.

 

Rozšíření mé odpovědnosti vnímám především jako velkou poctu a odměnu za kvalitní práci, kterou společně s týmem mých spolupracovníků odvádíme. Věřím, že i v dalších zemích se nám podaří dosáhnout cílů, jaké jsme si předsevzali, a dostaneme divizi Aesculap na významnou pozici na trhu, kam také patří,“ říká ke svému jmenování Lubomír Klepáč, Aesculap Vice President Sales Region Europe 4a.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun