Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Lubomír Klepáč povede divizi Aesculap v dalších zemích

21. Srpen 2012

Lubomír Klepáč povede divizi Aesculap v dalších zemích

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, bude od října letošního roku řídit také divizi Aesculap v dalších čtyřech zemích.

 

 

S platností od 1. října letošního roku je MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, vedením koncernu B. Braun pověřen řízením divize Aesculap v dalších čtyřech zemích. Jeho kompetence, do níž od konce roku 2007 patří Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko a Rusko, se tak rozrostla o další čtyři země - Bulharsko, Rumunsko, Srbsko a Chorvatsko.

 

Nadále bude Lubomír Klepáč zastávat také svou současnou pozici ředitele a jednatele společností B. Braun Medical v České republice a na Slovensku.

 

Rozšíření mé odpovědnosti vnímám především jako velkou poctu a odměnu za kvalitní práci, kterou společně s týmem mých spolupracovníků odvádíme. Věřím, že i v dalších zemích se nám podaří dosáhnout cílů, jaké jsme si předsevzali, a dostaneme divizi Aesculap na významnou pozici na trhu, kam také patří,“ říká ke svému jmenování Lubomír Klepáč, Aesculap Vice President Sales Region Europe 4a.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost