Přejít k hlavnímu obsahu

Lineární staplery a endoskopické lineární katry nově i na českém trhu!

redakce Braunovin

7. Červen 2019

Na začátku května se podařilo společnosti B. Braun Medical s.r.o. úspěšně uzavřít čtyřletou smlouvu o výhradním zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku s čínskou společností Touchstone International Medical Science Co., Ltd.

Komplexní portfolio nově u B. Braun Medical

„Díky navázání obchodní spolupráce se společností Touchstone může společnost B. Braun nově nabídnout zákazníkům lineární staplery a endoskopické lineární katry, které mohou operatéři využít zejména při chirurgických zákrocích v dutině břišní. Doposud jsme byli schopni zákazníkům nabídnout pouze cirkulární staplery a lineární katry. Ti však poptávají zpravidla komplexní portfolio zdravotnických prostředků pro zákroky v dutině břišní, což jim díky nové smlouvě konečně budeme schopni nabídnout,“ konstatuje obchodní a marketingový manažer divize Abdominal & Cardiac Surgery Mgr. Lubomír Vích. Na konci května proběhlo proškolení českých a slovenských obchodních zástupců čínskými specialisty a bylo zaměřené na všechny nové produkty.

 

 

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník