Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Lineární staplery a endoskopické lineární katry nově i na českém trhu!

7. Červen 2019

Lineární staplery a endoskopické lineární katry nově i na českém trhu!

Na začátku května se podařilo společnosti B. Braun Medical s.r.o. úspěšně uzavřít čtyřletou smlouvu o výhradním zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku s čínskou společností Touchstone International Medical Science Co., Ltd.

Komplexní portfolio nově u B. Braun Medical

„Díky navázání obchodní spolupráce se společností Touchstone může společnost B. Braun nově nabídnout zákazníkům lineární staplery a endoskopické lineární katry, které mohou operatéři využít zejména při chirurgických zákrocích v dutině břišní. Doposud jsme byli schopni zákazníkům nabídnout pouze cirkulární staplery a lineární katry. Ti však poptávají zpravidla komplexní portfolio zdravotnických prostředků pro zákroky v dutině břišní, což jim díky nové smlouvě konečně budeme schopni nabídnout,“ konstatuje obchodní a marketingový manažer divize Abdominal & Cardiac Surgery Mgr. Lubomír Vích. Na konci května proběhlo proškolení českých a slovenských obchodních zástupců čínskými specialisty a bylo zaměřené na všechny nové produkty.

 

 

redakce Braunovin
Dosud nehlasováno