Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ortopedie:

Leštěný dřík třetí generace

redakce Braunovin

8. Srpen 2011

Kloubní implantáty

Společnost Aesculap se jak samostatně, tak nyní pod hlavičkou B. Braun, vždy prezentovala širokým portfoliem výrobků v kyčelním i kolenním implantačním programu. Přesto jeden segment na trhu z její strany chyběl, a to leštěná forma cementovaného dříku (vyjma Straight stem od společnosti AAP). Abychom se stali možnými partnery i těch, kteří se filozoficky přiklánějí spíše k „polish“ variantě, přichází společnost Aesculap od července tohoto roku na trh s cementovanou variantou kyčelního dříku s názvem Trilliance®.

Trilliance®

Na vývoji se spolu s vývojovým centrem v Tuttlingenu svými zkušenostmi podílel prof. Hirotsugu Ohashi, Saiseikai Nakatsu Hospital Osaka. Tzv. „triple tapered design“ má ambice uspokojit i nejnáročnější uživatele.

Cementovaný dřík Trilliance® doplňuje již tak širokou řadu cementovaných dříků Aesculap, které se dlouhodobě na českém trhu používají - Centrament, Excia, AAP Straight stem.

Dřík bude nabízen v pěti velikostech s příslušnými centralizéry a s konusem 12/14 je kompatibilní se stávajícími produkty - Chirulen v cementované verzi a Plasmacup SC, MSC, NSC či Screw cup SC ve verzi hybridní.

Kvalitní a přesné instrumentárium umožňuje relativně snadnou implantaci ve standardním terénu.
Věříme, že se cementovaný leštěný dřík Trilliance® se svojí kvalitou a tradičně příznivou cenou stane nosným produktem cementovaného programu společnosti Aesculap na českém i slovenském trhu.

 

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník