Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Leštěný dřík třetí generace

8. Srpen 2011

Leštěný dřík třetí generace

Společnost Aesculap se jak samostatně, tak nyní pod hlavičkou B. Braun, vždy prezentovala širokým portfoliem výrobků v kyčelním i kolenním implantačním programu. Přesto jeden segment na trhu z její strany chyběl, a to leštěná forma cementovaného dříku (vyjma Straight stem od společnosti AAP). Abychom se stali možnými partnery i těch, kteří se filozoficky přiklánějí spíše k „polish“ variantě, přichází společnost Aesculap od července tohoto roku na trh s cementovanou variantou kyčelního dříku s názvem Trilliance®.

Trilliance®

Na vývoji se spolu s vývojovým centrem v Tuttlingenu svými zkušenostmi podílel prof. Hirotsugu Ohashi, Saiseikai Nakatsu Hospital Osaka. Tzv. „triple tapered design“ má ambice uspokojit i nejnáročnější uživatele.

Cementovaný dřík Trilliance® doplňuje již tak širokou řadu cementovaných dříků Aesculap, které se dlouhodobě na českém trhu používají - Centrament, Excia, AAP Straight stem.

Dřík bude nabízen v pěti velikostech s příslušnými centralizéry a s konusem 12/14 je kompatibilní se stávajícími produkty - Chirulen v cementované verzi a Plasmacup SC, MSC, NSC či Screw cup SC ve verzi hybridní.

Kvalitní a přesné instrumentárium umožňuje relativně snadnou implantaci ve standardním terénu.
Věříme, že se cementovaný leštěný dřík Trilliance® se svojí kvalitou a tradičně příznivou cenou stane nosným produktem cementovaného programu společnosti Aesculap na českém i slovenském trhu.

 

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

20. srpna 2021 proběhla v Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi operace kyčelního kloubu, při níž byl poprvé na území Česka a Slovenska použit systém augumentací Aesculap Structan®, který je určen k revizním operacím acetabula. Jak se s novým systémem manipuluje? Jaké jsou jeho výhody? Na tyto otázky nám odpověděl primář ortopedického oddělení v Klaudiánově nemocnici MUDr. Pavel Šedivý, který měl možnost systém vyzkoušet.

20.10.2021

Hydrolift představuje novou generaci implantátů: je opatřen hydraulikou a koncové destičky jsou volně pohyblivé a v implantátovém lóži samoadaptabilní až do finálního utažení fixačních šroubů.

04.01.2010
Spondylochirurgie

Program Pacientská cesta je zaměřen na pacienty podstupující totální endoprotézu kyčelního nebo kolenního kloubu. Jedná se o soubor opatření, pomocí kterých lze významně zkrátit dobu hospitalizace, snížit míru bolesti, riziko komplikací a dosáhnout rychlejšího zotavení po operaci.

27.01.2022
Ortopedie