Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Injekční stříkačky Omnifix®

24. Červen 2010

Injekční stříkačky Omnifix®

Koncern B. Braun vyhověl všeobecné poptávce po injekčních stříkačkách o objemu 3 ml, a doplnil tak stávající produktovou řadu 2ml stříkaček. Mnohé roztoky aplikované přímo nebo přes porty se dodávají v objemech mezi 2 a 3 mililitry.

Novinka nyní i o objemu 3 ml

V praxi se natahují obvykle do 2ml injekčních stříkaček, kam až to dovolí stupnice a zarážka pístu.

Koncern B. Braun nyní dodává i injekční stříkačky Omnifix® ve 3ml verzi. Třídílné jednorázové injekční stříkačky Omnifix® se skládají z vysoce průsvitného polypropylenového pláště a hladce posuvného pístu ze syntetické gumy neobsahující kaučuk, který je opatřen dvojitým těsnicím kroužkem. Jsou vhodné k pomalé aspiraci i aplikaci a ideální pro podávání malých objemů.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Léčba pacienta s onemocněním dolního trávicího traktu není jednoduchá a vyžaduje jeho informovanost, edukaci a spolupráci. Na chirurgické klinice FN Brno, ve spolupráci se společností B. Braun, začal před třemi lety projekt, který počítal s větším zapojením pacientů a současně si kladl za cíl zkrátit hospitalizaci, snížit počet komplikací a celkově léčbu optimalizovat. Tzv. optimalizace cesty pacienta k tomu využívá principů ERAS (Enhanced Recovery After Surgery), ale i dalších nástrojů a postupů. Brzy byla zjištěna potřeba vzniku nové pozice, do budoucna možná i profese – sestra provázející pacienta celou jeho léčbou, jeho rádce, jeho kontakt s nemocnicí a současně i důvěrník, tzv. ERAS sestra.

29.06.2020
Intenzivní péče

Vedení Fakultní nemocnice Brno (FN Brno) ve spolupráci s vrchní sestrou Interní hematologické a onkologické kliniky Mgr. Petrou Kouřilovou a Mgr. Veronikou Trečkovou, PhD., z Oddělení kontroly infekcí a nemocniční hygieny rozhodlo o používání uzavřeného infuzního systému ve všech stacionářích a na lůžkovém oddělení onkologie, a to od června 2018. Zeptali jsme se, jak práci s uzavřeným infuzním systémem Cyto-Set® zdravotníci z Fakultní nemocnice Brno hodnotí?

24.02.2020
Intenzivní péče

V závěru letošního roku vyrazili zástupci z řad lékařů, všeobecných sester a IT specialistů ze Všeobecné fakultní nemocnice v Praze do španělské Barcelony s cílem seznámit se s novým bezpečnostním softwarem „Onco Safety Remote Control“, který splňuje požadavky pro celkovou bezpečnost personálu podílejícího se na práci s cytostatiky.

19.12.2019
Intenzivní péče