Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Intenzivní péče:

Injekční stříkačky Omnifix®

redakce Braunovin

24. Červen 2010

Koncern B. Braun vyhověl všeobecné poptávce po injekčních stříkačkách o objemu 3 ml, a doplnil tak stávající produktovou řadu 2ml stříkaček. Mnohé roztoky aplikované přímo nebo přes porty se dodávají v objemech mezi 2 a 3 mililitry.

Novinka nyní i o objemu 3 ml

V praxi se natahují obvykle do 2ml injekčních stříkaček, kam až to dovolí stupnice a zarážka pístu.

Koncern B. Braun nyní dodává i injekční stříkačky Omnifix® ve 3ml verzi. Třídílné jednorázové injekční stříkačky Omnifix® se skládají z vysoce průsvitného polypropylenového pláště a hladce posuvného pístu ze syntetické gumy neobsahující kaučuk, který je opatřen dvojitým těsnicím kroužkem. Jsou vhodné k pomalé aspiraci i aplikaci a ideální pro podávání malých objemů.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník