Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Dialyzační středisko Bulovka v novém

18. Prosinec 2009

Dialyzační středisko Bulovka v novém

Rok 2009 přinesl pro provoz jednoho z nejvýznamnějších dialyzačních středisek v Praze - Dialyzačního střediska Bulovka společnosti B. Braun Avitum velké změny.

Velká spádová oblast a plánovaná rekonstrukce stávajících prostor střediska iniciovaly dvě významná rozhodnutí. Tím prvním bylo otevření Dialyzačního střediska na Poliklinice Černý Most, které je organizačně součástí DS Bulovka. Již první zkušenosti z velmi krátkého provozu jednoznačně potvrzují správnost tohoto kroku. Ŕadě pacientů se výrazně zkrátila dojezdová vzdálenost a oceňují i příjemné prostředí nové dialýzy.

Druhým, byť nutností rekonstrukce vynuceným rozhodnutím, byl přesun Dialyzačního střediska B. Braun Avitum přímo v rámci areálu Fakultní nemocnice Na Bulovce. Na náklady společnosti B. Braun vzniklo zcela nové dialyzační centrum v prostorách rekonstruované budovy.

Obě nová pracoviště Dialyzačního střediska Bulovka samozřejmě zachovávají mimořádně vysoký standard poskytovaných služeb doplněný tradičně vstřícným a vlídným přístupem personálu. Dialyzační středisko B. Braun Avitum Bulovka tak i nadále jednoznačně potvrzuje svou výjimečnou pozici nejen
v Praze, ale i v rámci celé České republiky.

0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Slovenská komora sester a porodních asistentek už patnáct let každoročně uděluje prestižní ocenění vyjadřující oddanost práci a výborné znalosti naplňující podstatu ošetřovatelství. 

29.07.2022

Pandemická situace je složitá a občas se nám zdá „světélko ve tmě“ neviditelné. Kde ale vzít pozitivní přístup? Odpovídá klinická psycholožka PhDr. Marcela Znojová.

11.08.2021

Na hemodialyzačním středisku ve frýdecko-místecké nemocnici nově pomáhá plně automatizovaný systém míchání a distribuce kyselých koncentrátů. Nemocnice ho pořídila v rámci celkové rekonstrukce dialýzy, která byla po devíti měsících práce slavnostně otevřená v červnu. Personál i vedení nemocnice věří, že jim zařízení od společnosti B. Braun pomůže ušetřit nejenom čas. Nabízí totiž i úsporu z hlediska hospodaření.

29.07.2021