Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Dětský den s rekordní účastí

15. Červenec 2011

Dětský den s rekordní účastí

Lidé, kteří pravidelně jezdí z Masarykova nádraží, museli první červnovou neděli zažít déja vu. Přesně před rokem totiž odsud odjížděl osobní vlak s B. Braun vagonem. Ten mířil stejně jako loni do Klánovic na v pořadí druhý den dětí, který společnost B. Braun jako hlavní partner akce pomohla uspořádat česko-anglické školce BANBIN.

Pro dobrodružnou cestu vlakem se letos rozhodla skoro stovka účastníků, přičemž většinu pasažérů tvořili maminky s dětmi. A vzhledem k nadšeným ohlasům to vypadá, že příští rok bude muset B. Braun vypravit namísto jednoho vagonu rovnou celý vlak.

Celodenní akce se pro velký úspěch opět uskutečnila v příjemném areálu Forest Golf Resortu Klánovice a zúčastnilo se jí rekordních 400 maminek, tatínků, rodinných příslušníků, ale především dětí. V úvodu prosluněného dne přivítala hosty paní Eva Stejskalová, ředitelka školky BANBIN.
MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, ředitel společností B. Braun Medical společně s manažerem Aesculap Akademie a marketingu společnosti B. Braun Medical RNDr. Martinem Kalinou, Ph.D., popřáli všem příjemně strávený den a poté už slovo náleželo zábavě.

Vzhůru na zábavu!

Děti se okamžitě zapojily do 18 soutěžních disciplín, v nichž jako odměnu získávaly tzv. „brauníky“, které posléze ve speciálním stánku směňovaly za hračky a nejrůznější dobrůtky. Ze všech atrakcí byl asi největší zájem o skákací Disney hrad, odkud se rodičům podařilo děti dostat bez pláče pouze
v několika málo případech, a díky malování na obličeje všech přítomných se brzy nedalo poznat, jestli se koná dětský den, nebo maškarní ples. Repertoár zábavy dále rozšiřovalo několik nafukovacích atrakcí pro děti i dospělé, minidiskotéka, střelba na nafukovací fotbalovou branku, skákání v pytlích, přetahovaná a klaunská a kouzelnická show. Nejmenší rošťáci dováděli na novém dětském hřišti
a bavili sebe i okolí hodem míčku na zlobivou vránu, lovením rybiček, balením mumií a hledáním bonbonku pod kužely. Pro rodiče a starší děti byla připravena golfová akademie, při které si mohli
i zasoutěžit v patování a čipování.

Den dětí měl rovněž charitativní podtext. Účastníci si na místě mohli koupit různé dárkové předměty projektu Úsměv pro život (www.usmevprozivot.cz), kterým společnost B. Braun podporuje činnost Zdravotního klauna a další projekty neziskových organizací. Díky zájmu přítomných hostů přibylo na účet Úsměvu pro život šest tisíc korun.

Celý den se nesl ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Den dětí se zkrátka i na podruhé vydařil na jedničku a nezbývá než doufat, že příští rok se nás sejde ještě více a počasí nám bude přát stejně jako letos.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun