Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Dětský den s rekordní účastí

redakce Braunovin

15. Červenec 2011

Aktuality B. Braun
Lidé, kteří pravidelně jezdí z Masarykova nádraží, museli první červnovou neděli zažít déja vu. Přesně před rokem totiž odsud odjížděl osobní vlak s B. Braun vagonem. Ten mířil stejně jako loni do Klánovic na v pořadí druhý den dětí, který společnost B. Braun jako hlavní partner akce pomohla uspořádat česko-anglické školce BANBIN.

Pro dobrodružnou cestu vlakem se letos rozhodla skoro stovka účastníků, přičemž většinu pasažérů tvořili maminky s dětmi. A vzhledem k nadšeným ohlasům to vypadá, že příští rok bude muset B. Braun vypravit namísto jednoho vagonu rovnou celý vlak.

Celodenní akce se pro velký úspěch opět uskutečnila v příjemném areálu Forest Golf Resortu Klánovice a zúčastnilo se jí rekordních 400 maminek, tatínků, rodinných příslušníků, ale především dětí. V úvodu prosluněného dne přivítala hosty paní Eva Stejskalová, ředitelka školky BANBIN.
MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, ředitel společností B. Braun Medical společně s manažerem Aesculap Akademie a marketingu společnosti B. Braun Medical RNDr. Martinem Kalinou, Ph.D., popřáli všem příjemně strávený den a poté už slovo náleželo zábavě.

Vzhůru na zábavu!

Děti se okamžitě zapojily do 18 soutěžních disciplín, v nichž jako odměnu získávaly tzv. „brauníky“, které posléze ve speciálním stánku směňovaly za hračky a nejrůznější dobrůtky. Ze všech atrakcí byl asi největší zájem o skákací Disney hrad, odkud se rodičům podařilo děti dostat bez pláče pouze
v několika málo případech, a díky malování na obličeje všech přítomných se brzy nedalo poznat, jestli se koná dětský den, nebo maškarní ples. Repertoár zábavy dále rozšiřovalo několik nafukovacích atrakcí pro děti i dospělé, minidiskotéka, střelba na nafukovací fotbalovou branku, skákání v pytlích, přetahovaná a klaunská a kouzelnická show. Nejmenší rošťáci dováděli na novém dětském hřišti
a bavili sebe i okolí hodem míčku na zlobivou vránu, lovením rybiček, balením mumií a hledáním bonbonku pod kužely. Pro rodiče a starší děti byla připravena golfová akademie, při které si mohli
i zasoutěžit v patování a čipování.

Den dětí měl rovněž charitativní podtext. Účastníci si na místě mohli koupit různé dárkové předměty projektu Úsměv pro život (www.usmevprozivot.cz), kterým společnost B. Braun podporuje činnost Zdravotního klauna a další projekty neziskových organizací. Díky zájmu přítomných hostů přibylo na účet Úsměvu pro život šest tisíc korun.

Celý den se nesl ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Den dětí se zkrátka i na podruhé vydařil na jedničku a nezbývá než doufat, že příští rok se nás sejde ještě více a počasí nám bude přát stejně jako letos.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník