Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Den dětí s B. Braun

29. Červen 2010

Den dětí s B. Braun

Pokud jste poslední květnovou neděli ráno zavítali na pražské Masarykovo nádraží, mohli jste tam potkat osobní vlak se speciálně obrandovaným vagonem B. Braun. Nebyl tam náhodou. Především malé cestovatele odvážel do Klánovic, kde společnost B. Braun pro své zaměstnance a obchodní partnery uspořádala historicky první Den dětí. A vzhledem k nadšeným ohlasům to vypadá, že zdaleka nebyl poslední.

Celodenní akci, která se uskutečnila v rámci charitativního projektu Úsměv pro život v unikátním areálu Forest Golf Resortu Klánovice, si nenechalo ujít 250 účastníků. V úvodu dne je přivítal ředitel a jednatel B. Braun Medical MUDr. Lubomír Klepáč, MBA,  společně s manažerem Aesculap Akademie
a marketingu RNDr. Martinem Kalinou, Ph.D., a poté už slovo náleželo zábavě.

Atrakce pro malé i velké

Vyhledávanou částí programu se staly golfové akademie pro malé i velké, ovšem to zdaleka nebylo vše. Děti se mohly zapojit do osmnácti soutěžních disciplín, v nichž jako odměnu získávaly
tzv. „brauníky“, které posléze ve speciálním stánku směňovaly za hračky a nejrůznější dobrůtky. Repertoár zábavy dále rozšiřovalo několik nafukovacích atrakcí, minidiskotéka, facepaintingoví umělci či klaunská a kouzelnická show. Program nezapomněl ani na dospělé, pro něj byly připraveny golfové soutěže. Úspěšné výherce turnajů „v patování“ a „na jamku“ pak slavnostně vyhlásil iniciátor celé akce Ing. Petr Macoun, Ph.D., jednatel společností skupiny B. Braun Avitum, a předal jim ceny.

Akce podpořila také náš charitativní projekt. Účastníci si na místě mohli koupit různé dárkové předměty projektu Úsměv pro život, kterým společnost B. Braun podporuje pacienty v nemocnicích po celé republice a přináší jim úsměv na tvář. Na účet projektu díky tomu přibylo pěkných pět tisíc korun.

Celý den se nesl ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Dokonce i počasí po dlouhé době ukázalo přívětivou tvář, a až na několik dopoledních kapek bylo slunečno. K dobré náladě přispívalo dobré občerstvení, přičemž především tatínkům se rozhostil úsměv na rtech, kdykoli prošli kolem opečeného selátka. Den dětí se zkrátka vydařil na jedničku a nezbývá než doufat, že si to do roka a do dne zopakujeme.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun