Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Den dětí s B. Braun

29. Červen 2010

Den dětí s B. Braun

Pokud jste poslední květnovou neděli ráno zavítali na pražské Masarykovo nádraží, mohli jste tam potkat osobní vlak se speciálně obrandovaným vagonem B. Braun. Nebyl tam náhodou. Především malé cestovatele odvážel do Klánovic, kde společnost B. Braun pro své zaměstnance a obchodní partnery uspořádala historicky první Den dětí. A vzhledem k nadšeným ohlasům to vypadá, že zdaleka nebyl poslední.

Celodenní akci, která se uskutečnila v rámci charitativního projektu Úsměv pro život v unikátním areálu Forest Golf Resortu Klánovice, si nenechalo ujít 250 účastníků. V úvodu dne je přivítal ředitel a jednatel B. Braun Medical MUDr. Lubomír Klepáč, MBA,  společně s manažerem Aesculap Akademie
a marketingu RNDr. Martinem Kalinou, Ph.D., a poté už slovo náleželo zábavě.

Atrakce pro malé i velké

Vyhledávanou částí programu se staly golfové akademie pro malé i velké, ovšem to zdaleka nebylo vše. Děti se mohly zapojit do osmnácti soutěžních disciplín, v nichž jako odměnu získávaly
tzv. „brauníky“, které posléze ve speciálním stánku směňovaly za hračky a nejrůznější dobrůtky. Repertoár zábavy dále rozšiřovalo několik nafukovacích atrakcí, minidiskotéka, facepaintingoví umělci či klaunská a kouzelnická show. Program nezapomněl ani na dospělé, pro něj byly připraveny golfové soutěže. Úspěšné výherce turnajů „v patování“ a „na jamku“ pak slavnostně vyhlásil iniciátor celé akce Ing. Petr Macoun, Ph.D., jednatel společností skupiny B. Braun Avitum, a předal jim ceny.

Akce podpořila také náš charitativní projekt. Účastníci si na místě mohli koupit různé dárkové předměty projektu Úsměv pro život, kterým společnost B. Braun podporuje pacienty v nemocnicích po celé republice a přináší jim úsměv na tvář. Na účet projektu díky tomu přibylo pěkných pět tisíc korun.

Celý den se nesl ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Dokonce i počasí po dlouhé době ukázalo přívětivou tvář, a až na několik dopoledních kapek bylo slunečno. K dobré náladě přispívalo dobré občerstvení, přičemž především tatínkům se rozhostil úsměv na rtech, kdykoli prošli kolem opečeného selátka. Den dětí se zkrátka vydařil na jedničku a nezbývá než doufat, že si to do roka a do dne zopakujeme.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. Jakým způsobem to dokáže ovlivnit zdravotnictví? 

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun