Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Český B. Braun bodoval v mezinárodních soutěžích

redakce Braunovin

25. Květen 2017

Aesculap Akademie Aktuality B. Braun

Český projekt B. Braun Omnia ve Slavkově u Brna získal v rámci soutěže koncernu B. Braun cenu za inovaci ve zcela nové kategorii s názvem „Cross-Divisional Therapy Approach“. Dalším velkým úspěchem je ocenění práce českého týmu Aesculap Akademie, která získala certifikát „The Best Course Concept“ pro rok 2017 a zvítězila v kategorii „Strategy 2020 Best in Practice“. 

Český projekt B. Braun Omnia ve Slavkově u Brna získal v rámci soutěže koncernu B. Braun cenu za inovaci ve zcela nové kategorii s názvem „Cross-Divisional Therapy Approach“.  Multifunkční objekt B. Braun Omnia nabízí v České republice zcela ojedinělou službu, propojení domova pro seniory s dialyzačním střediskem a odbornými ambulancemi, které jsou postupně otevírány dle potřeb pacientů. Navíc B. Braun Omnia nabízí také rehabilitační služby, saunu, tělocvičnu, volnočasové aktivity a hlavně usměvavý a ochotný zdravotnický personál. „Podařilo se nám propojit lékařské specializace napříč divizemi tak, aby byl výsledný efekt pro naše pacienty, kteří do B. Braun Omnia docházejí ambulantně či tam přímo bydlí v Domově s úsměvem, co nejlepší,“ říká k ocenění MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun. Cenu v Melsungenu převzali MUDr. Martin Kuncek, ředitel a jednatel B. Braun Avitum, MUDr. Aleš Hrubý, vedoucí lékař B. Braun Omnia, a Luděk Hajský, manažer pro ošetřovatelskou péči, provoz a kvalitu B. Braun Avitum.

Dalším velkým úspěchem je ocenění práce českého týmu Aesculap Akademie. V březnu proběhl v Berlíně dvoudenní „Aesculap Academy Strategy Workshop“, kterého se zúčastnili zástupci z celé Evropy a kde Aesculap Akademie za jedinečné simulační kurzy získala certifikát „The Best Course Concept“ pro rok 2017. Díky edukačním aktivitám v Pavilonu B. Braun Dialog z pohledu implementace koncernové strategie pak Aesculap Akademie zvítězila také v kategorii „Strategy 2020 Best in Practice“. „Jedná se o opravdu významný úspěch, a proto je na místě vyzdvihnout zásluhy odborných garantů i zkušených koordinátorek AAK,“ chválí svůj tým RNDr. Martin Kalina, manažer sekce Aesculap Akademie a marketingu.  

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník