Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Český B. Braun bodoval v mezinárodních soutěžích

25. Květen 2017

Český B. Braun bodoval v mezinárodních soutěžích

Český projekt B. Braun Omnia ve Slavkově u Brna získal v rámci soutěže koncernu B. Braun cenu za inovaci ve zcela nové kategorii s názvem „Cross-Divisional Therapy Approach“. Dalším velkým úspěchem je ocenění práce českého týmu Aesculap Akademie, která získala certifikát „The Best Course Concept“ pro rok 2017 a zvítězila v kategorii „Strategy 2020 Best in Practice“. 

Český projekt B. Braun Omnia ve Slavkově u Brna získal v rámci soutěže koncernu B. Braun cenu za inovaci ve zcela nové kategorii s názvem „Cross-Divisional Therapy Approach“.  Multifunkční objekt B. Braun Omnia nabízí v České republice zcela ojedinělou službu, propojení domova pro seniory s dialyzačním střediskem a odbornými ambulancemi, které jsou postupně otevírány dle potřeb pacientů. Navíc B. Braun Omnia nabízí také rehabilitační služby, saunu, tělocvičnu, volnočasové aktivity a hlavně usměvavý a ochotný zdravotnický personál. „Podařilo se nám propojit lékařské specializace napříč divizemi tak, aby byl výsledný efekt pro naše pacienty, kteří do B. Braun Omnia docházejí ambulantně či tam přímo bydlí v Domově s úsměvem, co nejlepší,“ říká k ocenění MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun. Cenu v Melsungenu převzali MUDr. Martin Kuncek, ředitel a jednatel B. Braun Avitum, MUDr. Aleš Hrubý, vedoucí lékař B. Braun Omnia, a Luděk Hajský, manažer pro ošetřovatelskou péči, provoz a kvalitu B. Braun Avitum.

Dalším velkým úspěchem je ocenění práce českého týmu Aesculap Akademie. V březnu proběhl v Berlíně dvoudenní „Aesculap Academy Strategy Workshop“, kterého se zúčastnili zástupci z celé Evropy a kde Aesculap Akademie za jedinečné simulační kurzy získala certifikát „The Best Course Concept“ pro rok 2017. Díky edukačním aktivitám v Pavilonu B. Braun Dialog z pohledu implementace koncernové strategie pak Aesculap Akademie zvítězila také v kategorii „Strategy 2020 Best in Practice“. „Jedná se o opravdu významný úspěch, a proto je na místě vyzdvihnout zásluhy odborných garantů i zkušených koordinátorek AAK,“ chválí svůj tým RNDr. Martin Kalina, manažer sekce Aesculap Akademie a marketingu.  

redakce Braunovin
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Cílem aliance je aktivně podporovat rozvoj digitalizace zdravotnictví, sociálních služeb, zlepšení dostupnosti zdravotní péče a rozvoj konceptu Digitální pacient v České republice. 

09.12.2021
Skupina B. Braun

Skupina B. Braun CZ/SK navázala v Česku a na Slovensku strategickou spolupráci s jedním z celosvětových lídrů v oblasti mimotělního očišťování krve společností Jafron Biomedical Co., Ltd a stává se tak distributorem portfolia hemoperfuzních kapslí nové generace Jafron.

22.07.2021
Skupina B. Braun

Před pár dny jsme připomněli význam prevence onemocnění ledvin i na televizních obrazovkách. Na Světový den ledvin promluvili naši primáři ve Snídani s Novou a v Událostech České televize o současné situaci kolem očkování dialyzovaných pacientů i vlivu koronaviru na nefrologické pacienty.

17.03.2021
Skupina B. Braun