Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Český B. Braun bodoval v mezinárodních soutěžích

25. Květen 2017

Český B. Braun bodoval v mezinárodních soutěžích

Český projekt B. Braun Omnia ve Slavkově u Brna získal v rámci soutěže koncernu B. Braun cenu za inovaci ve zcela nové kategorii s názvem „Cross-Divisional Therapy Approach“. Dalším velkým úspěchem je ocenění práce českého týmu Aesculap Akademie, která získala certifikát „The Best Course Concept“ pro rok 2017 a zvítězila v kategorii „Strategy 2020 Best in Practice“. 

Český projekt B. Braun Omnia ve Slavkově u Brna získal v rámci soutěže koncernu B. Braun cenu za inovaci ve zcela nové kategorii s názvem „Cross-Divisional Therapy Approach“.  Multifunkční objekt B. Braun Omnia nabízí v České republice zcela ojedinělou službu, propojení domova pro seniory s dialyzačním střediskem a odbornými ambulancemi, které jsou postupně otevírány dle potřeb pacientů. Navíc B. Braun Omnia nabízí také rehabilitační služby, saunu, tělocvičnu, volnočasové aktivity a hlavně usměvavý a ochotný zdravotnický personál. „Podařilo se nám propojit lékařské specializace napříč divizemi tak, aby byl výsledný efekt pro naše pacienty, kteří do B. Braun Omnia docházejí ambulantně či tam přímo bydlí v Domově s úsměvem, co nejlepší,“ říká k ocenění MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun. Cenu v Melsungenu převzali MUDr. Martin Kuncek, ředitel a jednatel B. Braun Avitum, MUDr. Aleš Hrubý, vedoucí lékař B. Braun Omnia, a Luděk Hajský, manažer pro ošetřovatelskou péči, provoz a kvalitu B. Braun Avitum.

Dalším velkým úspěchem je ocenění práce českého týmu Aesculap Akademie. V březnu proběhl v Berlíně dvoudenní „Aesculap Academy Strategy Workshop“, kterého se zúčastnili zástupci z celé Evropy a kde Aesculap Akademie za jedinečné simulační kurzy získala certifikát „The Best Course Concept“ pro rok 2017. Díky edukačním aktivitám v Pavilonu B. Braun Dialog z pohledu implementace koncernové strategie pak Aesculap Akademie zvítězila také v kategorii „Strategy 2020 Best in Practice“. „Jedná se o opravdu významný úspěch, a proto je na místě vyzdvihnout zásluhy odborných garantů i zkušených koordinátorek AAK,“ chválí svůj tým RNDr. Martin Kalina, manažer sekce Aesculap Akademie a marketingu.  

redakce Braunovin
Dosud nehlasováno

Kontakt

Napište nám

Čtěte také

Ambulantní péči nabízí Skupina B. Braun více než 25 let a nyní se rozhodla rozšířit své působení směrem k široké veřejnosti v oblasti kvalitní zdravotní péče pro všechny pod „krycím názvem“ Consumer Health a vydává se na cestu B2C trhu. S Jiřím Lukešem jsme se v rozhovoru otevřeně bavili o nových plánech Skupiny B. Braun, o odborných ambulancích B. Braun Plus a dotkli jsme se také mnoha dalších témat.

31.08.2020
Skupina B. Braun

Další ordinace součástí sítě ambulancí B. Braun Plus

06.06.2020
Skupina B. Braun

Lékaři Nemocnice Šumperk od konce února operují novými chirurgickými nástroji. Místo jejich koupě si nemocnice téměř 3 500 chirurgických nástrojů špičkové kvality jako první v Česku a ve střední Evropě pronajala od společnosti B. Braun Medical na šest let. Součástí řešení je prvotřídní autorizovaný servis či proškolení personálu.

20.04.2020
Chirurgie