Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Central European B. Braun Golf Cup 2008

1. Červenec 2008

Central European B. Braun Golf Cup 2008

23. května 2008 se na hřišti Golf Clubu Austerlitz ve Slavkově u Brna uskutečnil již 6. ročník golfového turnaje Central European B. Braun Golf Cup 2008.

Turnaje se zúčastnilo více jak devadesát hráčů, kteří se utkali ve třech výkonnostních kategoriích. V rámci celé soutěže byla uspořádána benefiční sbírka, jejíž výtěžek byl předán zástupcům Jednotky intenzivní péče pro novorozence Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, jednatel společností skupiny B. Braun a mezi jamkami zdatný reprezentant naší společnosti, se o turnaji vyjádřil: „Benefiční golfový turnaj patří mezi tradiční události v rámci našich podpůrných, vzdělávacích a kulturních programů. Všichni hráči se turnaje opakovaně rádi účastní nejen kvůli možnosti vylepšit svůj handicap, ale hlavně kvůli podpoře těch nejmenších.“

V rámci koncernového programu B. Braun for Children společnost podporuje děti v těžkých životních situacích po celém světě. Odpovědnost za budoucí generace je jednou z hlavních filozofií koncernu B. Braun, a tak věříme, že jsme k tomuto úsilí opět malinko přispěli.

Tímto děkujeme všem, kteří se turnaje zúčastnili, nejen za podíl na skvělé atmosféře, ale i za jejich příspěvek na malé pacienty. Vítězům gratulujeme a příští rok se opět těšíme na shledanou.

Výsledková listina turnaje
třída A hcp 0 - 17,9 třída B hcp 18 - 35,9 třída C hcp 36 - 54
1. SYMERSKÝ Jiří 1. MACHAČ Tomáš 1. ROBEK Oldřich
2. ZÁBRODSKÝ Michal 2. SALUS Petr 2. HLUBOCKÝ Jaroslav
3. BETKA Jan 3. OSTŘÍŽEK Tomáš 3. PAVLÍK Martin

redakce Braunovin

 

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun
Lucie Stejskalová je šťastně vdaná, má dvě krásné dcery a pracuje v cateringové společnosti jako kuchařka. Od malička sportovala a láska k pohybu jí zůstala. Dnes je Lucii čtyřicet let, běhá Spartan Race a má za sebou několik triatlonových závodů. Přestože je ve výborné fyzické kondici, postihla ji stresová inkontinence. Řešení našla až v pomůcce Diveen®.
10.03.2021
B. Braun pro život