Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Central European B. Braun Golf Cup 2008

1. Červenec 2008

Central European B. Braun Golf Cup 2008

23. května 2008 se na hřišti Golf Clubu Austerlitz ve Slavkově u Brna uskutečnil již 6. ročník golfového turnaje Central European B. Braun Golf Cup 2008.

Turnaje se zúčastnilo více jak devadesát hráčů, kteří se utkali ve třech výkonnostních kategoriích. V rámci celé soutěže byla uspořádána benefiční sbírka, jejíž výtěžek byl předán zástupcům Jednotky intenzivní péče pro novorozence Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, jednatel společností skupiny B. Braun a mezi jamkami zdatný reprezentant naší společnosti, se o turnaji vyjádřil: „Benefiční golfový turnaj patří mezi tradiční události v rámci našich podpůrných, vzdělávacích a kulturních programů. Všichni hráči se turnaje opakovaně rádi účastní nejen kvůli možnosti vylepšit svůj handicap, ale hlavně kvůli podpoře těch nejmenších.“

V rámci koncernového programu B. Braun for Children společnost podporuje děti v těžkých životních situacích po celém světě. Odpovědnost za budoucí generace je jednou z hlavních filozofií koncernu B. Braun, a tak věříme, že jsme k tomuto úsilí opět malinko přispěli.

Tímto děkujeme všem, kteří se turnaje zúčastnili, nejen za podíl na skvělé atmosféře, ale i za jejich příspěvek na malé pacienty. Vítězům gratulujeme a příští rok se opět těšíme na shledanou.

Výsledková listina turnaje
třída A hcp 0 - 17,9 třída B hcp 18 - 35,9 třída C hcp 36 - 54
1. SYMERSKÝ Jiří 1. MACHAČ Tomáš 1. ROBEK Oldřich
2. ZÁBRODSKÝ Michal 2. SALUS Petr 2. HLUBOCKÝ Jaroslav
3. BETKA Jan 3. OSTŘÍŽEK Tomáš 3. PAVLÍK Martin

redakce Braunovin

 

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. „Situaci nepomáhají ani nová legislativní pravidla EU pro hodnocení bezpečnosti, výrobu a distribuci zdravotnických prostředků a bezpečnost léčiv, která navyšují významně náklady výrobců a distributorů,“ říká PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení Skupiny B. Braun.

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních 
vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 
O tom, jak se tato novinka osvědčila v praxi, jsme mluvili s Romanem Boráněm 
z Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny této nemocnice. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun