Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Central European B. Braun Golf Cup 2008

1. Červenec 2008

Central European B. Braun Golf Cup 2008

23. května 2008 se na hřišti Golf Clubu Austerlitz ve Slavkově u Brna uskutečnil již 6. ročník golfového turnaje Central European B. Braun Golf Cup 2008.

Turnaje se zúčastnilo více jak devadesát hráčů, kteří se utkali ve třech výkonnostních kategoriích. V rámci celé soutěže byla uspořádána benefiční sbírka, jejíž výtěžek byl předán zástupcům Jednotky intenzivní péče pro novorozence Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, jednatel společností skupiny B. Braun a mezi jamkami zdatný reprezentant naší společnosti, se o turnaji vyjádřil: „Benefiční golfový turnaj patří mezi tradiční události v rámci našich podpůrných, vzdělávacích a kulturních programů. Všichni hráči se turnaje opakovaně rádi účastní nejen kvůli možnosti vylepšit svůj handicap, ale hlavně kvůli podpoře těch nejmenších.“

V rámci koncernového programu B. Braun for Children společnost podporuje děti v těžkých životních situacích po celém světě. Odpovědnost za budoucí generace je jednou z hlavních filozofií koncernu B. Braun, a tak věříme, že jsme k tomuto úsilí opět malinko přispěli.

Tímto děkujeme všem, kteří se turnaje zúčastnili, nejen za podíl na skvělé atmosféře, ale i za jejich příspěvek na malé pacienty. Vítězům gratulujeme a příští rok se opět těšíme na shledanou.

Výsledková listina turnaje
třída A hcp 0 - 17,9 třída B hcp 18 - 35,9 třída C hcp 36 - 54
1. SYMERSKÝ Jiří 1. MACHAČ Tomáš 1. ROBEK Oldřich
2. ZÁBRODSKÝ Michal 2. SALUS Petr 2. HLUBOCKÝ Jaroslav
3. BETKA Jan 3. OSTŘÍŽEK Tomáš 3. PAVLÍK Martin

redakce Braunovin

 

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun