Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Central European B. Braun Golf Cup 2008

redakce Braunovin

1. Červenec 2008

23. května 2008 se na hřišti Golf Clubu Austerlitz ve Slavkově u Brna uskutečnil již 6. ročník golfového turnaje Central European B. Braun Golf Cup 2008.

Turnaje se zúčastnilo více jak devadesát hráčů, kteří se utkali ve třech výkonnostních kategoriích. V rámci celé soutěže byla uspořádána benefiční sbírka, jejíž výtěžek byl předán zástupcům Jednotky intenzivní péče pro novorozence Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí.

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, jednatel společností skupiny B. Braun a mezi jamkami zdatný reprezentant naší společnosti, se o turnaji vyjádřil: „Benefiční golfový turnaj patří mezi tradiční události v rámci našich podpůrných, vzdělávacích a kulturních programů. Všichni hráči se turnaje opakovaně rádi účastní nejen kvůli možnosti vylepšit svůj handicap, ale hlavně kvůli podpoře těch nejmenších.“

V rámci koncernového programu B. Braun for Children společnost podporuje děti v těžkých životních situacích po celém světě. Odpovědnost za budoucí generace je jednou z hlavních filozofií koncernu B. Braun, a tak věříme, že jsme k tomuto úsilí opět malinko přispěli.

Tímto děkujeme všem, kteří se turnaje zúčastnili, nejen za podíl na skvělé atmosféře, ale i za jejich příspěvek na malé pacienty. Vítězům gratulujeme a příští rok se opět těšíme na shledanou.

Výsledková listina turnaje
třída A hcp 0 - 17,9 třída B hcp 18 - 35,9 třída C hcp 36 - 54
1. SYMERSKÝ Jiří 1. MACHAČ Tomáš 1. ROBEK Oldřich
2. ZÁBRODSKÝ Michal 2. SALUS Petr 2. HLUBOCKÝ Jaroslav
3. BETKA Jan 3. OSTŘÍŽEK Tomáš 3. PAVLÍK Martin

redakce Braunovin

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník