Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Braunoviny nově také na iPadu

17. Květen 2012

Braunoviny nově také na iPadu

Braunoviny nyní můžete číst pohodlně ve vašem iPadu. Od září 2011 je aplikace Braunoviny zdarma ke stažení v AppStore. Čekají tam na vás videoreportáže, animace produktů a vše, co se "nevešlo" do časopisu.

Aktualizováno 17. května 2012

Stáhnout aplikaci Braunoviny z iTunes

Během čtení vás překvapí řada příjemných maličkostí - i klasické články například budou obsahovat galerii fotografií, na nové číslo Braunovin čtenáře upozorní zpráva, stará vydání se budou automaticky archivovat v knihovně. Čtenáři Braunovin tak dostanou mimořádně kvalitní, uživatelsky přívětivý
a technologicky téměř bezkonkurenční elektronický zdroj informací, který je navíc zcela zdarma. 

Atraktivita i odbornost

„O elektronické verzi časopisu jsme měli poměrně jasnou představu: „Chtěli jsme, aby Braunoviny na iPadu měly atraktivní obsah i uživatelské rozhraní, dobrou čitelnost a optimální velikost dat, aby uživatel nebyl obtěžován stahováním příliš velkého vydání, “ říká člen vedení Skupiny B. Braun Ing. Petr Macoun, Ph.D., a dodává: „Dnes už můžu říct, že aplikace splnila naše zadání i představy beze zbytku.“ Braunoviny jsou přehledně členěny do několika rubrik: od hi-tech zdravotnické techniky, přes nejnovější trendy v medicíně, rozhovory s odborníky, nabídku seminářů a workshopů (samozřejmě s okamžitou možností on-line přihlášení), až třeba po odpočinkové téma cestování.

Jednoduše a bez chyb

Aplikace je zařazena v obchodě AppStore pod vlastním názvem Braunoviny. Stáhnout si ji mohou všichni uživatelé AppStore pro zařízení Apple iPad, iPad2 a iPad3. B. Braun již dnes slibuje podporu příštích generací iPadu do 30 dnů po uvolnění nového modelu. Přizpůsobení časopisu platformě společnosti Apple dokáže využívat v podstatě všech jejích možností. „O novém čísle Braunovin se čtenář dozví prostřednictvím upozornění. Jediné, co musí udělat, je zprávu potvrdit. Na jeden klik se otevře aplikace, automaticky stáhne nové číslo a archivují čísla starší,“ shrnuje maximálně komfortní využívání aplikace Petr Macoun.  

Stáhnout aplikaci Braunoviny z iTunes

Další aplikace

Koncern B. Braun také nabízí iPad/iPhone aplikace pro lékaře, mediky a další zdravotnické profesionály.

Přehled všech aplikací B. Braun

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun