Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Braunoviny nově také na iPadu

17. Květen 2012

Braunoviny nově také na iPadu

Braunoviny nyní můžete číst pohodlně ve vašem iPadu. Od září 2011 je aplikace Braunoviny zdarma ke stažení v AppStore. Čekají tam na vás videoreportáže, animace produktů a vše, co se "nevešlo" do časopisu.

Aktualizováno 17. května 2012

Stáhnout aplikaci Braunoviny z iTunes

Během čtení vás překvapí řada příjemných maličkostí - i klasické články například budou obsahovat galerii fotografií, na nové číslo Braunovin čtenáře upozorní zpráva, stará vydání se budou automaticky archivovat v knihovně. Čtenáři Braunovin tak dostanou mimořádně kvalitní, uživatelsky přívětivý
a technologicky téměř bezkonkurenční elektronický zdroj informací, který je navíc zcela zdarma. 

Atraktivita i odbornost

„O elektronické verzi časopisu jsme měli poměrně jasnou představu: „Chtěli jsme, aby Braunoviny na iPadu měly atraktivní obsah i uživatelské rozhraní, dobrou čitelnost a optimální velikost dat, aby uživatel nebyl obtěžován stahováním příliš velkého vydání, “ říká člen vedení Skupiny B. Braun Ing. Petr Macoun, Ph.D., a dodává: „Dnes už můžu říct, že aplikace splnila naše zadání i představy beze zbytku.“ Braunoviny jsou přehledně členěny do několika rubrik: od hi-tech zdravotnické techniky, přes nejnovější trendy v medicíně, rozhovory s odborníky, nabídku seminářů a workshopů (samozřejmě s okamžitou možností on-line přihlášení), až třeba po odpočinkové téma cestování.

Jednoduše a bez chyb

Aplikace je zařazena v obchodě AppStore pod vlastním názvem Braunoviny. Stáhnout si ji mohou všichni uživatelé AppStore pro zařízení Apple iPad, iPad2 a iPad3. B. Braun již dnes slibuje podporu příštích generací iPadu do 30 dnů po uvolnění nového modelu. Přizpůsobení časopisu platformě společnosti Apple dokáže využívat v podstatě všech jejích možností. „O novém čísle Braunovin se čtenář dozví prostřednictvím upozornění. Jediné, co musí udělat, je zprávu potvrdit. Na jeden klik se otevře aplikace, automaticky stáhne nové číslo a archivují čísla starší,“ shrnuje maximálně komfortní využívání aplikace Petr Macoun.  

Stáhnout aplikaci Braunoviny z iTunes

Další aplikace

Koncern B. Braun také nabízí iPad/iPhone aplikace pro lékaře, mediky a další zdravotnické profesionály.

Přehled všech aplikací B. Braun

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. Jakým způsobem to dokáže ovlivnit zdravotnictví? 

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun