Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun posílil o společnost Nutrichem

25. Květen 2012

B. Braun posílil o společnost Nutrichem

Společnost B. Braun koupila společnost Nutrichem, aby tak celkově posílila své obchodní aktivity o oblast enterální výživy.

V oboru klinické výživy působíme desítky let, do této chvíle jsme se však zaměřovali pouze na parenterální výživu, pro kterou vyvíjíme a vyrábíme vlastní produkty. Společnost Nutrichem se specializuje na výrobky enterální výživy, doplňky stravy a výživu pro sportovce. Jsme přesvědčeni, že nám toto spojení přinese pozitivní obchodní výsledky a že se B. Braun tímto krokem zařadil mezi nejvýznamnější výrobce komplexního portfolia klinické výživy v celosvětovém měřítku.

Nutrichem v současné době zaměstnává přibližně 285 pracovníků. S ohledem na zaměstnance nedojde k žádným významným změnám, neboť provoz Nutrichemu bude pokračovat nezávisle v rámci B. Braun Group. 

Nutrichem diät+pharma GmbH sídlí v německém Rothu a dříve byla ve vlastnictví japonské společnosti SSP Co. Ltd. Již v minulosti vyvíjela a vyráběla tato společnost výrobky pro B. Braun v rámci subdodavatelského vztahu.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno