Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun partnerem Nejusměvavější nemocnice

12. Září 2011

B. Braun partnerem Nejusměvavější nemocnice

Skupina B. Braun se i letošní rok stala partnerem speciální kategorie „Nejusměvavější nemocnice“ v celostátní soutěži o Nejlepší nemocnici, kterou vyhlašuje nezisková organizace HealthCare Institute.

Hlasování o nejusměvavější nemocnici probíhá přímo v nemocnicích, kde pacienti odpovídají
v pětistupňové škále na otázku „Jak často se personál při komunikaci s vámi usmívá?“.

Loňský rok se do soutěže zapojilo 33 000 pacientů a na první příčce se umístily Fakultní nemocnice
u sv. Anny v Brně a Rehabilitační klinika Malvazinky v Praze. Obhájí nemocnice svůj titul i letos?

 

Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. Jakým způsobem to dokáže ovlivnit zdravotnictví? 

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun