Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun partnerem Nejusměvavější nemocnice

12. Září 2011

B. Braun partnerem Nejusměvavější nemocnice

Skupina B. Braun se i letošní rok stala partnerem speciální kategorie „Nejusměvavější nemocnice“ v celostátní soutěži o Nejlepší nemocnici, kterou vyhlašuje nezisková organizace HealthCare Institute.

Hlasování o nejusměvavější nemocnici probíhá přímo v nemocnicích, kde pacienti odpovídají
v pětistupňové škále na otázku „Jak často se personál při komunikaci s vámi usmívá?“.

Loňský rok se do soutěže zapojilo 33 000 pacientů a na první příčce se umístily Fakultní nemocnice
u sv. Anny v Brně a Rehabilitační klinika Malvazinky v Praze. Obhájí nemocnice svůj titul i letos?

 

Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka, který cílí primárně na laparoskopickou chirurgii.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun