Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun partnerem Nejusměvavější nemocnice

12. Září 2011

B. Braun partnerem Nejusměvavější nemocnice

Skupina B. Braun se i letošní rok stala partnerem speciální kategorie „Nejusměvavější nemocnice“ v celostátní soutěži o Nejlepší nemocnici, kterou vyhlašuje nezisková organizace HealthCare Institute.

Hlasování o nejusměvavější nemocnici probíhá přímo v nemocnicích, kde pacienti odpovídají
v pětistupňové škále na otázku „Jak často se personál při komunikaci s vámi usmívá?“.

Loňský rok se do soutěže zapojilo 33 000 pacientů a na první příčce se umístily Fakultní nemocnice
u sv. Anny v Brně a Rehabilitační klinika Malvazinky v Praze. Obhájí nemocnice svůj titul i letos?

 

Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun