Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun Medical patří do stovky nejúspěšnějších firem v ČR

6. Prosinec 2010

B. Braun Medical patří do stovky nejúspěšnějších firem v ČR

Společnost B. Braun Medical se letos poprvé umístila v jubilejním 15. ročníku prestižní soutěže „Českých 100 nejlepších“. Zařadila se tak mezi největší a nejúspěšnější firmy v České republice.

„Poprvé v historii konání této ankety jsme se dostali mezi nejlepších sto firem v České republice. Nikdy bychom však nedosáhli takového umístění bez spokojených a věrných zákazníkům, kterým tímto děkujeme za jejich podporu,“ říká MUDr. Lubomír Klepáč, ředitel a jednatel společnosti B. Braun Medical. „Snažíme se s našimi obchodními partnery dlouhodobě a koncepčně spolupracovat, abychom efektivně využili našich zkušeností v oblasti zdravotnictví. Optimalizujeme technologie
v nemocnicích, vzděláváme a školíme zdravotnický personál a především prodáváme výrobky té nejvyšší kvality,“ dodává Klepáč.

Cílem soutěže Českých 100 nejlepších je podle sdružení Comenius v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české firmy z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících a mimořádných výsledků. Systém vyhodnocení a stanovení pořadí „Českých 100 nejlepších” využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků. Nominace firem proto vychází z osobních znalostí, zážitků, či zkušeností z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při profesionální činnosti, tak i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty.

Společnost B. Braun je v získávání tuzemských prestižních ocenění velmi úspěšná. Letos v srpnu byl například B. Braun oceněn v kategorii ČEKIA Stability Award excelentním ratingem, což ho řadí mezi finančně a obchodně nejstabilnější firmy působící v České republice. Na konci roku 2009 zase získaly webové stránky charitativního projektu B. Braunu Úsměv pro život vynikající třetí místo v soutěži pořádané na konferenci Centra pro online média. Tímto výsledkem se tak zařadily mezi webové stránky nejúspěšnějších neziskových organizací u nás. V minulosti rovněž B. Braun obdržel 1. místo v kategorii Progresivní zaměstnavatel roku či Štika českého byznysu.

Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun