Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun Medical patří do stovky nejúspěšnějších firem v ČR

6. Prosinec 2010

B. Braun Medical patří do stovky nejúspěšnějších firem v ČR

Společnost B. Braun Medical se letos poprvé umístila v jubilejním 15. ročníku prestižní soutěže „Českých 100 nejlepších“. Zařadila se tak mezi největší a nejúspěšnější firmy v České republice.

„Poprvé v historii konání této ankety jsme se dostali mezi nejlepších sto firem v České republice. Nikdy bychom však nedosáhli takového umístění bez spokojených a věrných zákazníkům, kterým tímto děkujeme za jejich podporu,“ říká MUDr. Lubomír Klepáč, ředitel a jednatel společnosti B. Braun Medical. „Snažíme se s našimi obchodními partnery dlouhodobě a koncepčně spolupracovat, abychom efektivně využili našich zkušeností v oblasti zdravotnictví. Optimalizujeme technologie
v nemocnicích, vzděláváme a školíme zdravotnický personál a především prodáváme výrobky té nejvyšší kvality,“ dodává Klepáč.

Cílem soutěže Českých 100 nejlepších je podle sdružení Comenius v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české firmy z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících a mimořádných výsledků. Systém vyhodnocení a stanovení pořadí „Českých 100 nejlepších” využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků. Nominace firem proto vychází z osobních znalostí, zážitků, či zkušeností z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při profesionální činnosti, tak i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty.

Společnost B. Braun je v získávání tuzemských prestižních ocenění velmi úspěšná. Letos v srpnu byl například B. Braun oceněn v kategorii ČEKIA Stability Award excelentním ratingem, což ho řadí mezi finančně a obchodně nejstabilnější firmy působící v České republice. Na konci roku 2009 zase získaly webové stránky charitativního projektu B. Braunu Úsměv pro život vynikající třetí místo v soutěži pořádané na konferenci Centra pro online média. Tímto výsledkem se tak zařadily mezi webové stránky nejúspěšnějších neziskových organizací u nás. V minulosti rovněž B. Braun obdržel 1. místo v kategorii Progresivní zaměstnavatel roku či Štika českého byznysu.

Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. „Situaci nepomáhají ani nová legislativní pravidla EU pro hodnocení bezpečnosti, výrobu a distribuci zdravotnických prostředků a bezpečnost léčiv, která navyšují významně náklady výrobců a distributorů,“ říká PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení Skupiny B. Braun.

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních 
vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 
O tom, jak se tato novinka osvědčila v praxi, jsme mluvili s Romanem Boráněm 
z Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny této nemocnice. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun