Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun den Pragomedica 2008

1. Červen 2008

B. Braun den Pragomedica 2008

V rámci jubilejního 30. ročníku zdravotnického veletrhu Pragomedica, konaného každoročně na pražském Výstavišti, připravila společnost B. Braun Medical
pro své zákazníky poněkud netradiční formu své prezentace. Pozvala je k přátelskému posezení u kávy a občerstvení v prostorách pražského Lapidária.

V těchto reprezentativních prostorách jsme zákazníky uvítali ve čtvrtek 17. dubna 2008. Expozice Lapidária se pyšní sbírkou kamenosochařských exponátů pocházejících z Čech z 11. - 19. století a prostory Lapidária byly zařazeny mezi deset nejkrásnějších muzejních expozic v Evropě.

V tomto velice kulturním prostředí byli samozřejmě po celý den k dispozici kolegové z obchodních týmů, kteří zodpovídali dotazy hostů a poskytli jim odborné konzultace nejvyšší úrovně.

Při příležitosti Pragomediky byl v prostorách Lapidária představen zcela nový a technologicky jedinečný Aesculap Full HD videořetězec, který snímá vysoce kvalitní obraz při endoskopické operativě. Klienti měli zároveň příležitost si vyzkoušet endoskopické šití na laparoskopickém trenažéru.

Hostů bylo nad očekávání mnoho, takže nás těšilo, že si oproti hektickému veletrhu Pragomedica mohli v Lapidáriu příjemně posedět, odpočinout, poslechnout ladné melodie klavíristy Radima Linharta a nabrat další síly k prohlídce expozic zdravotnických firem ve Veletržním paláci.

Náročný den vyvrcholil společenským večerem, který byl zahájen vystoupením Daniely Šinkorové, výborné muzikálové zpěvačky a známé herečky (dvojnásobné držitelky ceny Thalie), která se proslavila rolí lékařky v seriálu z nemocničního prostředí Ordinace v Růžové zahradě, ve kterém je možné v současné době zahlédnout i řadu produktů společnosti B. Braun.

Nejen krásou je člověk živ, a tak bylo příjemné posilnit se při vkusném a chutném rautu a posedět a debatovat v kavárně u písní Bobbyho Houdy, jednoho z našich nejlepších bluesmanů. Potěšilo nás, že nám Bobby, aktivní nejen na naší klubové a festivalové scéně, ale i v zahraničí, věnoval celý jeden večer.

Spokojenost účastníků byla zřejmá i z toho, že setkání se protáhlo až do pozdních večerních hodin. Děkujeme všem hostům za jejich účast a vytvoření příjemného společenského večera.

Veronika Tichá,
oddělení marketingu

Veronika Tichá
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. „Situaci nepomáhají ani nová legislativní pravidla EU pro hodnocení bezpečnosti, výrobu a distribuci zdravotnických prostředků a bezpečnost léčiv, která navyšují významně náklady výrobců a distributorů,“ říká PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení Skupiny B. Braun.

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních 
vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 
O tom, jak se tato novinka osvědčila v praxi, jsme mluvili s Romanem Boráněm 
z Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny této nemocnice. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun