Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun den Pragomedica 2008

1. Červen 2008

B. Braun den Pragomedica 2008

V rámci jubilejního 30. ročníku zdravotnického veletrhu Pragomedica, konaného každoročně na pražském Výstavišti, připravila společnost B. Braun Medical
pro své zákazníky poněkud netradiční formu své prezentace. Pozvala je k přátelskému posezení u kávy a občerstvení v prostorách pražského Lapidária.

V těchto reprezentativních prostorách jsme zákazníky uvítali ve čtvrtek 17. dubna 2008. Expozice Lapidária se pyšní sbírkou kamenosochařských exponátů pocházejících z Čech z 11. - 19. století a prostory Lapidária byly zařazeny mezi deset nejkrásnějších muzejních expozic v Evropě.

V tomto velice kulturním prostředí byli samozřejmě po celý den k dispozici kolegové z obchodních týmů, kteří zodpovídali dotazy hostů a poskytli jim odborné konzultace nejvyšší úrovně.

Při příležitosti Pragomediky byl v prostorách Lapidária představen zcela nový a technologicky jedinečný Aesculap Full HD videořetězec, který snímá vysoce kvalitní obraz při endoskopické operativě. Klienti měli zároveň příležitost si vyzkoušet endoskopické šití na laparoskopickém trenažéru.

Hostů bylo nad očekávání mnoho, takže nás těšilo, že si oproti hektickému veletrhu Pragomedica mohli v Lapidáriu příjemně posedět, odpočinout, poslechnout ladné melodie klavíristy Radima Linharta a nabrat další síly k prohlídce expozic zdravotnických firem ve Veletržním paláci.

Náročný den vyvrcholil společenským večerem, který byl zahájen vystoupením Daniely Šinkorové, výborné muzikálové zpěvačky a známé herečky (dvojnásobné držitelky ceny Thalie), která se proslavila rolí lékařky v seriálu z nemocničního prostředí Ordinace v Růžové zahradě, ve kterém je možné v současné době zahlédnout i řadu produktů společnosti B. Braun.

Nejen krásou je člověk živ, a tak bylo příjemné posilnit se při vkusném a chutném rautu a posedět a debatovat v kavárně u písní Bobbyho Houdy, jednoho z našich nejlepších bluesmanů. Potěšilo nás, že nám Bobby, aktivní nejen na naší klubové a festivalové scéně, ale i v zahraničí, věnoval celý jeden večer.

Spokojenost účastníků byla zřejmá i z toho, že setkání se protáhlo až do pozdních večerních hodin. Děkujeme všem hostům za jejich účast a vytvoření příjemného společenského večera.

Veronika Tichá,
oddělení marketingu

Veronika Tichá
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun