Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun Avitum navázalo strategickou spolupráci s Lauer Water Treatment Systems

14. Září 2011

B. Braun Avitum navázalo strategickou spolupráci s Lauer Water Treatment Systems

Společnost B. Braun Avitum podepsala smlouvu o globální spolupráci s renomovanou švýcarskou firmou Lauer Membran Wassertechnik GmbH, výrobcem špičkových úpraven vody.

Smlouva nám umožňuje prodávat sofistikované technologie čištění vody na českém a slovenském trhu. V duchu motta „Na kvalitě vody záleží“ se ponese i naše prezentace na nefrologickém symposiu „Memoriál Jana Broda“ ve dnech 21.-23. září 2011, kde uspořádáme minisymposium pod  stejným názvem.

Firma Lauer již více než 15 let funguje jako zcela nezávislá společnost zaměřená na úpravu vody pro dialýzu. Od konkurence se odlišuje špičkovou technologií s mnoha patentovanými funkcemi. Lauer je partnerem první volby v mnoha předních, mnohdy referenčních centrech, např. v Německu, Číně, Kanadě, Skandinávii a Beneluxu.

Vzhledem ke své pozici a filozofii rodinné firmy vnímáme firmu Lauer jako nejlepšího partnera pro B. Braun Avitum. Prodej zařízení pro úpravu vody je velmi atraktivní příležitostí a my se těšíme na spolupráci s „Mercedesem“ v kategorii úpraven vody.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun
Lucie Stejskalová je šťastně vdaná, má dvě krásné dcery a pracuje v cateringové společnosti jako kuchařka. Od malička sportovala a láska k pohybu jí zůstala. Dnes je Lucii čtyřicet let, běhá Spartan Race a má za sebou několik triatlonových závodů. Přestože je ve výborné fyzické kondici, postihla ji stresová inkontinence. Řešení našla až v pomůcce Diveen®.
10.03.2021
B. Braun pro život