Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun Avitum navázalo strategickou spolupráci s Lauer Water Treatment Systems

14. Září 2011

B. Braun Avitum navázalo strategickou spolupráci s Lauer Water Treatment Systems

Společnost B. Braun Avitum podepsala smlouvu o globální spolupráci s renomovanou švýcarskou firmou Lauer Membran Wassertechnik GmbH, výrobcem špičkových úpraven vody.

Smlouva nám umožňuje prodávat sofistikované technologie čištění vody na českém a slovenském trhu. V duchu motta „Na kvalitě vody záleží“ se ponese i naše prezentace na nefrologickém symposiu „Memoriál Jana Broda“ ve dnech 21.-23. září 2011, kde uspořádáme minisymposium pod  stejným názvem.

Firma Lauer již více než 15 let funguje jako zcela nezávislá společnost zaměřená na úpravu vody pro dialýzu. Od konkurence se odlišuje špičkovou technologií s mnoha patentovanými funkcemi. Lauer je partnerem první volby v mnoha předních, mnohdy referenčních centrech, např. v Německu, Číně, Kanadě, Skandinávii a Beneluxu.

Vzhledem ke své pozici a filozofii rodinné firmy vnímáme firmu Lauer jako nejlepšího partnera pro B. Braun Avitum. Prodej zařízení pro úpravu vody je velmi atraktivní příležitostí a my se těšíme na spolupráci s „Mercedesem“ v kategorii úpraven vody.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. „Situaci nepomáhají ani nová legislativní pravidla EU pro hodnocení bezpečnosti, výrobu a distribuci zdravotnických prostředků a bezpečnost léčiv, která navyšují významně náklady výrobců a distributorů,“ říká PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení Skupiny B. Braun.

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních 
vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 
O tom, jak se tato novinka osvědčila v praxi, jsme mluvili s Romanem Boráněm 
z Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny této nemocnice. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun