Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun Avitum navázalo strategickou spolupráci s Lauer Water Treatment Systems

14. Září 2011

B. Braun Avitum navázalo strategickou spolupráci s Lauer Water Treatment Systems

Společnost B. Braun Avitum podepsala smlouvu o globální spolupráci s renomovanou švýcarskou firmou Lauer Membran Wassertechnik GmbH, výrobcem špičkových úpraven vody.

Smlouva nám umožňuje prodávat sofistikované technologie čištění vody na českém a slovenském trhu. V duchu motta „Na kvalitě vody záleží“ se ponese i naše prezentace na nefrologickém symposiu „Memoriál Jana Broda“ ve dnech 21.-23. září 2011, kde uspořádáme minisymposium pod  stejným názvem.

Firma Lauer již více než 15 let funguje jako zcela nezávislá společnost zaměřená na úpravu vody pro dialýzu. Od konkurence se odlišuje špičkovou technologií s mnoha patentovanými funkcemi. Lauer je partnerem první volby v mnoha předních, mnohdy referenčních centrech, např. v Německu, Číně, Kanadě, Skandinávii a Beneluxu.

Vzhledem ke své pozici a filozofii rodinné firmy vnímáme firmu Lauer jako nejlepšího partnera pro B. Braun Avitum. Prodej zařízení pro úpravu vody je velmi atraktivní příležitostí a my se těšíme na spolupráci s „Mercedesem“ v kategorii úpraven vody.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka, který cílí primárně na laparoskopickou chirurgii.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun