Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun Avitum navázalo strategickou spolupráci s Lauer Water Treatment Systems

14. Září 2011

B. Braun Avitum navázalo strategickou spolupráci s Lauer Water Treatment Systems

Společnost B. Braun Avitum podepsala smlouvu o globální spolupráci s renomovanou švýcarskou firmou Lauer Membran Wassertechnik GmbH, výrobcem špičkových úpraven vody.

Smlouva nám umožňuje prodávat sofistikované technologie čištění vody na českém a slovenském trhu. V duchu motta „Na kvalitě vody záleží“ se ponese i naše prezentace na nefrologickém symposiu „Memoriál Jana Broda“ ve dnech 21.-23. září 2011, kde uspořádáme minisymposium pod  stejným názvem.

Firma Lauer již více než 15 let funguje jako zcela nezávislá společnost zaměřená na úpravu vody pro dialýzu. Od konkurence se odlišuje špičkovou technologií s mnoha patentovanými funkcemi. Lauer je partnerem první volby v mnoha předních, mnohdy referenčních centrech, např. v Německu, Číně, Kanadě, Skandinávii a Beneluxu.

Vzhledem ke své pozici a filozofii rodinné firmy vnímáme firmu Lauer jako nejlepšího partnera pro B. Braun Avitum. Prodej zařízení pro úpravu vody je velmi atraktivní příležitostí a my se těšíme na spolupráci s „Mercedesem“ v kategorii úpraven vody.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun