Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

B. Braun Medical patří do stovky nejúspěšnějších firem v ČR

Ing. Lucie Kocourková

6. Prosinec 2010

Aktuality B. Braun
Společnost B. Braun Medical se letos poprvé umístila v jubilejním 15. ročníku prestižní soutěže „Českých 100 nejlepších“. Zařadila se tak mezi největší a nejúspěšnější firmy v České republice.

„Poprvé v historii konání této ankety jsme se dostali mezi nejlepších sto firem v České republice. Nikdy bychom však nedosáhli takového umístění bez spokojených a věrných zákazníkům, kterým tímto děkujeme za jejich podporu,“ říká MUDr. Lubomír Klepáč, ředitel a jednatel společnosti B. Braun Medical. „Snažíme se s našimi obchodními partnery dlouhodobě a koncepčně spolupracovat, abychom efektivně využili našich zkušeností v oblasti zdravotnictví. Optimalizujeme technologie
v nemocnicích, vzděláváme a školíme zdravotnický personál a především prodáváme výrobky té nejvyšší kvality,“ dodává Klepáč.

Cílem soutěže Českých 100 nejlepších je podle sdružení Comenius v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české firmy z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících a mimořádných výsledků. Systém vyhodnocení a stanovení pořadí „Českých 100 nejlepších” využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků. Nominace firem proto vychází z osobních znalostí, zážitků, či zkušeností z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při profesionální činnosti, tak i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty.

Společnost B. Braun je v získávání tuzemských prestižních ocenění velmi úspěšná. Letos v srpnu byl například B. Braun oceněn v kategorii ČEKIA Stability Award excelentním ratingem, což ho řadí mezi finančně a obchodně nejstabilnější firmy působící v České republice. Na konci roku 2009 zase získaly webové stránky charitativního projektu B. Braunu Úsměv pro život vynikající třetí místo v soutěži pořádané na konferenci Centra pro online média. Tímto výsledkem se tak zařadily mezi webové stránky nejúspěšnějších neziskových organizací u nás. V minulosti rovněž B. Braun obdržel 1. místo v kategorii Progresivní zaměstnavatel roku či Štika českého byznysu.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník