Přejít k hlavnímu obsahu

B. Braun dětský den poprvé v areálu Jesenice Fun Park

redakce Braunovin

11. Říjen 2018

V neděli 9. září proběhl již třetí dětský den pro zaměstnance a jejich rodiny, tentokrát však na novém místě, kterým byl areál Jesenice Fun Park. Pro děti byl přichystaný na deseti stanovištích pestrý program , který byl rozdělený do dopoledního a odpoledního bloku.

Děti se dozvěděly spoustu užitečných informací o první pomoci a předcházení úrazům. Leccos si také samy vyzkoušely, mimo jiné například základy první pomoci, správné ošetření ran nebo oživování miminka či dospělého. Za plnění úkolů dostaly děti na každém stanovišti razítko a na konci dne si výměnou za vyplněnou kartičku mohly vyzvednout zasloužený diplom a lékárničku, která se setkala s velkým ohlasem a nadšením. 

Kromě skvěle připraveného programu byly k dispozici stánky s občerstvením a  také odpočinková zóna, a kdo měl chuť, měl možnost zahrát si tenis, ping pong, fotbal, volejbal a mini golf. Na své si tak přišly nejen děti, ale zabavili se i dospělí, protože kdo si hraje, ten nezlobí...

Věříme, že si všichni zaměstnanci a především jejich děti užili hezkou slunečnou neděli a budeme se těšit opět zase za rok na viděnou.

 

 

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník