Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun dětský den poprvé v areálu Jesenice Fun Park

11. Říjen 2018

B. Braun dětský den poprvé v areálu Jesenice Fun Park

V neděli 9. září proběhl již třetí dětský den pro zaměstnance a jejich rodiny, tentokrát však na novém místě, kterým byl areál Jesenice Fun Park. Pro děti byl přichystaný na deseti stanovištích pestrý program , který byl rozdělený do dopoledního a odpoledního bloku.

Děti se dozvěděly spoustu užitečných informací o první pomoci a předcházení úrazům. Leccos si také samy vyzkoušely, mimo jiné například základy první pomoci, správné ošetření ran nebo oživování miminka či dospělého. Za plnění úkolů dostaly děti na každém stanovišti razítko a na konci dne si výměnou za vyplněnou kartičku mohly vyzvednout zasloužený diplom a lékárničku, která se setkala s velkým ohlasem a nadšením. 

Kromě skvěle připraveného programu byly k dispozici stánky s občerstvením a  také odpočinková zóna, a kdo měl chuť, měl možnost zahrát si tenis, ping pong, fotbal, volejbal a mini golf. Na své si tak přišly nejen děti, ale zabavili se i dospělí, protože kdo si hraje, ten nezlobí...

Věříme, že si všichni zaměstnanci a především jejich děti užili hezkou slunečnou neděli a budeme se těšit opět zase za rok na viděnou.

 

 

redakce Braunovin
Dosud nehlasováno