Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

B. Braun Avitum navázalo strategickou spolupráci s Lauer Water Treatment Systems

redakce Braunovin

14. Září 2011

Společnost B. Braun Avitum podepsala smlouvu o globální spolupráci s renomovanou švýcarskou firmou Lauer Membran Wassertechnik GmbH, výrobcem špičkových úpraven vody.

Smlouva nám umožňuje prodávat sofistikované technologie čištění vody na českém a slovenském trhu. V duchu motta „Na kvalitě vody záleží“ se ponese i naše prezentace na nefrologickém symposiu „Memoriál Jana Broda“ ve dnech 21.-23. září 2011, kde uspořádáme minisymposium pod  stejným názvem.

Firma Lauer již více než 15 let funguje jako zcela nezávislá společnost zaměřená na úpravu vody pro dialýzu. Od konkurence se odlišuje špičkovou technologií s mnoha patentovanými funkcemi. Lauer je partnerem první volby v mnoha předních, mnohdy referenčních centrech, např. v Německu, Číně, Kanadě, Skandinávii a Beneluxu.

Vzhledem ke své pozici a filozofii rodinné firmy vnímáme firmu Lauer jako nejlepšího partnera pro B. Braun Avitum. Prodej zařízení pro úpravu vody je velmi atraktivní příležitostí a my se těšíme na spolupráci s „Mercedesem“ v kategorii úpraven vody.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník