Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Chirurgie:

17. národní kongres ČSOT

redakce Braunovin

26. červen 2013

Ve dnech 15. až 17. května 2013 se v prostorách pražského Top Hotelu konal XVII. národní kongres České společnosti pro ortopedii a traumatologii (ČSOT).

Kromě výboru ČSOT se na zajištění této akce podílela Nemocnice České Budějovice, Fakultní nemocnice Hradec Králové a Fakultní nemocnice v Motole.

Jednalo se o vrcholný odborný kongres, který je tradičně věnován především ortopedii, traumatologii a spondylochirurgii. Velice rozsáhlý odborný program byl rozdělen do čtyř sekcí, které probíhaly paralelně v různých přednáškových sálech.

Zaznělo více než 210 přednášek, které mimo již zmíněného řešily témata aloplastik, dětské ortopedie, fyzioterapie, artroskopie, plastické chirurgie, chirurgie ruky a nohy, ortopedické onkologie, septické ortopedie, amputační chirurgie a lázeňské péče.

Součástí programu byl také devadesátiminutový seminář společnosti B. Braun Medical, v rámci něhož zaznělo osm zajímavých přednášek, po kterých následovala bohatá diskuse.

Národní kongres je skvělá příležitost, jak kontaktovat maximum zákazníků. Je možné si s nimi promluvit v klidném prostředí, a získat tak od nich zpětnou vazbu. Národního kongresu se zúčastnilo více než 400 lékařů a sester z celé České republiky. Mezi přednášejícími byli také hojně zastoupeni lékaři ze západní Evropy a USA.

Dále se na akci prezentovalo celkem 54 firem a vystavovatelů. Společnost B. Braun Medical měla tu čest být stříbrným partnerem kongresu a na svém stánku přivítala mnoho svých stálých i potenciálních zákazníků.

XVII. národní kongres ČSOT byl odborně i společensky mimořádně zdařilou akcí a jeho organizátorům patří velký dík.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník