Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

100 let Nemocnice Sokolov

9. Listopad 2011

100 let Nemocnice Sokolov

Společnost B. Braun Medical podpořila benefiční akci pořádanou u příležitosti 100. výročí Nemocnice Sokolov.

Oslava proběhla za účasti Zelené hvězdy Karlovy Vary 17. září 2011 v areálu Lesoparku Bohemie Sokolov a její výtěžek byl věnován ve prospěch oddělení dlouhodobě nemocných v Nemocnici Sokolov. Zúčastnilo se jí okolo 6 000 návštěvníků a podle jejich ohlasů se mimořádně vydařila.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. Jakým způsobem to dokáže ovlivnit zdravotnictví? 

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun