Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Nefrologie: Článek

Reportáž z otevření nového Dialyzačního střediska na Slovensku

redakce Braunovin

9. srpen 2023

Dialyzační střediska

Podívejte se na jedno z nejmodernějších dialyzačních středisek, kterým se pyšní město Kežmarok. „V úzké spolupráci s primátorem města jsme dokázali otevřít supermoderní středisko, které poskytuje komplexní zdravotní péči v oboru nefrologie,“ říká MUDr. Martin Kuncek, ředitel sítě dialyzačních středisek B. Braun Avitum. V reportáži se dozvíte, co všechno lékaři a sestry z dialýzy svým pacientům nabízí a uslyšíte i konkrétní příběhy pacientů, kteří jsou po dárcovské transplantaci či podstupují peritoneální (břišní) dialýzu v domácím prostředí.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník